Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Meg tudnám csinálni? Mit...

Meg tudnám csinálni? Mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


14 éves lány vagyok 165 cm és 73kg!

Lassú az anyagcserém így sokkal több zsír rakódik le mint szeretném.

Június 17-én megyek táborba ahol fürdés is lesz meg minden...szeretnék lefogyni addig minimum 5 kg-t esetleg 10-t.

Heti kétszer 2 órát járok edzeni (edzőcsoportba ) minden nap futok 3,5 km-t és mellette még tornázok is minden nap , odafigyelek az étkezésemre és 5 óra után már nem eszek( mivel az étel 5 óra után jobban lerakódik , mármint az ételben lévő zsír.) akkor meg tudom csinálni , hogy leadjak annyit h 63 kg legyek június 17 -é re??

Csak normális válaszokat légyszi!

Köszönöm


2010. máj. 4. 21:14
 1/7 anonim ***** válasza:

ez a délután 5 óra utáni zsírlerakódási szösszeneted egy marhaság.....


ha ennyit sportolsz, a felhasznált energiamennyiségnél 5-10 %-kal kevesebbet eszel meg, akkor fogyni fogsz...de vacsorázz, pláne sportolás után ...saláta, fehérje


De azért a ruhaméreted megkérdezném, mert ennyi sport mellett szerintem nem zsír, hanem izom van rajtad.....

2010. máj. 4. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

40 es nadrágot hordok van amiből 42-es kell..felső L vagy XL..abban igazad van h enni is kell eszek is én rendszeresen reggelit ebédet uzsonnát és vacsorát is.:D

Nem megterhelő kajákat de eszek:D Abban is igazad van hogy nem minden zsír ami rajtam van mert a zsír/háj réteg alatt kemény izom van ..csak azt szeretném ha ez a zsírréteg szépen eltűnne..:) És az izom látszódna ki:)

2010. máj. 4. 21:25
 3/7 anonim ***** válasza:
Aerob mozgás hetente 5x, 1 óra.
2010. máj. 4. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

14 évesen tényleg sok a 40-es méret. Viszont nem lehet ész nélküli diétába kezdeni, mert ha így is lassú az anyagcseréd, még lassabb lesz, ráadásul növésben vagy. Egy rossz fogyókúra hatással van a méhedre, a hormonjaidra, nagy eséllyel nem lehet gyereked felnőtt korodban.

Ne itt kérj tanácsot, mert a sok hülye felnőtt se tud lefogyni (különben nem járnának ide osztani az észt), tisztelet persze a kivételeknek, csak felnőtt korban már nem tudnak akkora kárt tenni magukban, max. hiánybetegségeket kapnak és még tovább híznak.


Én azt javasolnám, hogy a háziorvoshoz fordulj, ő tudja megmondani, mi az, ami nem veszélyes, esetleg tud javasolni másik szakembert (dietetikust).


Én egyébként látatlanban arra tippelek, hogy nagyon rossz minőségű kajákat eszel (sok fehér liszt, finomított cukor - ez rakódik le, nem a zsír), azért hízol ennyi sport mellett.

2010. máj. 5. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ja, és jún. 17-re NEM leszel 10 kilóval kevesebb. Szerintem egy 2-3 kiló reális. 10 kilót azok tudnak ennyi idő alatt fogyni, akik 100-150 kiló között vannak, vagy több.
2010. máj. 5. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
nem lassú csak lassabb... a háziorvos meg azt mondta h nyugodtan belekezdhetek a diétába.. és rosszul hiszed mert nem eszek fehér kenyeret..sőt alig eszek kenyeret...semmi édességet nem eszek se cukrosat ...a teát is cukor nélkül iszom...és ez a 2-3 kg fogyás tavaly 2 hét aladtam le 5-öt még télen...úgyh ezt rosszul hiszed.
2010. máj. 5. 16:57
 7/7 A kérdező kommentje:
most néztem meg és a 40-es méret nem felnőtt méret hanem gyerek ..és rosszul tudtam mert 38-40 es gatyáim vannak..felnőtt méretből van 28-30 as....
2010. máj. 5. 21:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!