Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit csinálok rosszul? Tudok...

Mit csinálok rosszul? Tudok ettöl egyáltalán fogyni?

Figyelt kérdés
1 hete biciglizek futok napi másfél órát hol ezt hol azt mindig váltogatom. Délelött eszek többet(kifli,kenyér,felvágott,uborka zöldségek) 4-5 óra után már nem vagy ha igen akkor almát,joghurtot.Sok ásványvizet iszom mert a csapvizet utálom de ha nincs ásványvíz akkor teszek bele citromot a sima vizbe. Igy jó lesz ?
2010. máj. 5. 09:06
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem irni hogy eszek edédet is de abból keveset.
2010. máj. 5. 09:07
 2/12 anonim ***** válasza:
A kifli és a kenyér fogyasztását fogd vissza,fontos,hogy mennyit fogyasztasz ezekből!? Sőt a kenyeret,ha lehet mellőzd.1-2kiflivel még nincs gond.Ebédre mit szoktál enni? Legjobb,ha most natúr húsokat eszel,vagy halat,és persze ezeket sem sült krumplival,hanem párolt zöldséggel,vagy nagy adag friss salátákkal,vagy gyümölccsel.Én például ha édeset kívánok,akkor almát szoktam párolni,méghozzá úgy,hogy vékony gerezdekre vágok 2-3almát jénai tálba pakolom rácsurgatok kb.1-2 evőkanál mézet jól beszórom fahéjjal,alufóliával betakarom,és így párolom,általában natúr csirke mellé eszem.De egyébként,ha normálisan eszel reggelire és ebédre,a vacsit elhagyod,és kitartóan mozogsz továbbra is,akkor már ettől is fogyni fogsz,csak kell egy kis idő,mig a szervezeted "észreveszi" ezeket a dolgokat. Van egy ismerősöm aki ugyan így tett,sőt néha-néha DÉLELŐTT megevett egy nasit is,viszont délután már maximum csak egy almát evett,ő 5 hónap alatt 9 kilótól szabadult meg,és azóta sem szedett vissza egy dekát sem! Úgyhogy ezzel a módszerrel biztos többre mégy,mintha őrülten fogyóznál! Sok sikert,és kitartást kívánok neked! :)
2010. máj. 5. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
egyél napi 4-5 alkalommal keveset, a sport mellett...ha több energiát használsz el, mint amit beviszel, fogyni fogsz...de délután is egyél, (ez a 4-5 óra után nem eszel is egy butaság, tessék vacsorázni egy kis fehérje + zöldség)...
2010. máj. 5. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Persze eszek 5 után egy almát és egy joghurtot tegnap pl pont igy ettem.

De köszi mindenkinek a választ :)

2010. máj. 5. 14:06
 5/12 anonim válasza:
Megírnád, hogy hány kg, milyen magas vagy, és hogy mennyit szeretnél leadni?
2010. máj. 6. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
65 kg 160 cm és legalább egy jó 10 kg nagyok a combjaim meg a hasam:)
2010. máj. 6. 08:42
 7/12 A kérdező kommentje:
18 éves vagyok
2010. máj. 6. 08:43
 8/12 A kérdező kommentje:
De most meg 66 kg mutat a mérleg:(:(:( Valaki segitsen:(
2010. máj. 10. 14:49
 9/12 anonim válasza:
én is igy vagyok ezzel én is 160 cm és 67kg:( és nekem sem akarnak lemenni ezek a csunya kg-k.pedig én is sportolok
2010. máj. 10. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Jaj édes istenem!... És próbáltátok már esetleg a pozitív gondolkodást?
2010. máj. 10. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!