Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Bárki lehet vékony/sovány?

Bárki lehet vékony/sovány?

Figyelt kérdés

A kettő nem ugyanaz tudom csak mindkettőre kíváncsi vagyok...

egyik barátnőmet nagyon sokszor cikizik a súlya miatt és ő most elhatározta ,hogy lefog fogyni de teljesen elvan keseredve mert mamája azt mondta neki ,hogy soha nem lehet vékony mivel erős csontozatú


2010. máj. 5. 09:31
1 2
 1/16 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:
100%

Valóban van öröklött testalkat, így erősebb csontozat, másképp tartalékolt zsírtömeg, stb.

Bocs a példáért, de a fasiszta/kommunista munkatáborokban nem volt egyetlen egy elhízott nő sem, az más kérdés hogy ez a "megoldás" egészséges-e vagy szép-e utána a hölgy vagy nem.

2010. máj. 5. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
szóval tényleg vannak olyanok akik akármit csinálnak (étkezéssel/edzéssel) nem lesznek soha vékonyak?
2010. máj. 5. 09:45
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen nincs, hogy valakinek nem sikerülhet... a munkatáboros példa nagyon hiteles.
2010. máj. 5. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
80%
Bárki lehet vékony, sovány. Ezen az erős csontozaton sokat szoktam mosolyogni. :) Nekem is az, mivel hosszú évekig szedtem kiskoromban a D-vitamint (soha nem volt eltörve semmim:D), de mégis volt egy depis időszakom, nem tudtam enni sem, és nagyon lefogytam. 52kg voltam a 165cm-hez, mégis úgy néztem ki, mint egy anorexiás. Nem a kilón múlik. A mama meg elég gonosz, nemhogy inkább támogatná...
2010. máj. 5. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
ésha valakinek szélesebb pl a csipőcsontja?akkor az nem lehet vékony..most így belegondolva
2010. máj. 5. 09:49
 6/16 A kérdező kommentje:
ismerem a mamáját nagyon megkeseredett szerintem 90 kg körülire saccolnám :S mikor ott voltam náluk rám is azt mondta ,hogy erős kislány 168 cm/51 kg vagyok...
2010. máj. 5. 09:50
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Az első válaszoló nagyon érthetően leírta,bárki tud sovány lenni.
2010. máj. 5. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
ezt megmutatom bnőmnek tuti örülni fog :)
2010. máj. 5. 09:57
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

persze hogy lehet.

Első példa a legtökéletesebb 8bár eléggé extrém)

2010. máj. 5. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
A szélesebb csípőcsont oké, az genetika... de a csípőcsontra rakódott zsírpárnák sokkal inkább meghatározzák az alakot. A csont egyénenként csak néhány cm eltérést jelenthet.
2010. máj. 5. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!