Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék lefogyni 5...

Hogyan tudnék lefogyni 5 hónap alatt 31 kilót úgy hogy semmi bajom ne legyen? 13/l

Figyelt kérdés
Sürgősen le kell fogynom nyárra! Valaki ötletek? Válaszokat előre is köszönöm!

2017. jan. 25. 08:52
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

A realis fogyas heti 0,5-1 kg kozott van. Innentol kezdve siman ki tudod szamolni.


De gondolom nem tegnap lettel kover. eddig nem hordtal bikinit?


Szuleid mit mondanak?


Neked is csak azt tudjuk mondani mint mindenki masnak: attol fogysz hogy kevesebb kaloriat viszel be mint amennyit felhasznalsz. de mivel 13 eves vagy es nem vagy onallo, a szuleidnek kellene oriasi nagyot valtoztatni, de nyilvan ok hizlaltak fel, ugyhogy ez eleg kemeny sztori lesz.

2017. jan. 25. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
94%

"ráállított a mérlegre és azt mondta hogy súlyosan el vagyok hízva!"


Es ez neked eddig ~80 kilosan nem tunt fel? Es a szuleidnek?

2017. jan. 25. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

Kezd el. És tök mindegy, hogy mikorra megy le. Mindegy, hogy 5-6-7 vagy 12 hónap.

Gondolom, nem 5 hónap alatt ment fel a plusz 31 kiló. Ha tavaly nyáron kibírtad így, akkor most is kifogd bírni, hogy nem leszel rögtön 31 kilóval rögtön.

Tudni kéne, hogy mit csinálsz rosszul. Azokon kéne változtatni.

Ha orvos mondta, hogy fogynod kell, akkor illene segítenie is, egy étrend összeállításával.

2017. jan. 25. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha 5 hónap alatt lefogynál 31 kilót, úgy lógna a bőröd, hogy többet az életben nem kéne bikinit felvenned. Attól, hogy gyerek vagy, még nem muszáj hülyének is lenned. Olvass kicsit utána itt a gyakorin, hogy hogy is működik a fogyás. Elég sok kérdés van erről. Tanulj. Hiába leszel vékony, ha hülye maradsz.
2017. jan. 25. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim válasza:
100%

Szia! Én is kiskorom óta el vagyok hízva és most majdnem 16 évesen jöttem rá hogy változtatnom kell és sikerült..-15 kg mínusznál vagyok szóval itt van pár tipp ami nekem bevált.

1. Kerüld a fehér lisztet! Én teljes kiőrlésűt szoktam használni, és pékárukból is csak a szénhidrát csökkentett kenyeret veszem meg.

2. Kókuszolaj/zsír! Én azzal főzők anyukámmal és észre se lehet venni hogy nem rendes olaj. És még egészséges is.

3. Kerüld az édességeket... de ha valamit megkívánsz. mondjuk egy sütit, készítsétek el egészséges alapanyagokból. Ha netántán csokit akkor az is belefér de nem mindennap hanem egyszer 1 héten (eleinte), és utána meg már csak 2 hetente 1x stb. (ezt csak akkor ha nagyon rá vagy a csokira függve.)

4. Nagyon tudom ajánlani neked a durum tésztát, szerintem 1x egy héten tarthatsz egy tésztanapot ha szereted.

5. Igyál reggelente egy pohár citromos vizet! Ne egy egész citromot használj fel, mert akkor savat csinálhat.

6. Napi 5x kell enned és keveset! Egyél sok gyümölcsöt és zöldséget. Viszont sokunk kedvencével, a banánnal, óvatosan, mert sok benne a gyümölcscukor.

7. Mozogj! Én Rubint Réka dvdjére szeretek tornázni és nagyon hatásos, sokat fogytam miatta.

8. Én flabelosra is rászoktam, érdemes lenne neked is ha van a közelbe.

Ennyi tippet tudnék mondani. Nyomd át magad a nehéz időszakon. Nekem elrontotta a tinédzser korom egy részét, ha most el kezded 16 éves korodra le fog menni. :) Ne siettesd mert ha le is megy rólad addigra annyi az tuti vissza fog jönni, mert nem tartós és egészséges.

Remélem segítettem. Hajrá!!

2017. jan. 25. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
29%

"1. Kerüld a fehér lisztet! Én teljes kiőrlésűt szoktam használni, és pékárukból is csak a szénhidrát csökkentett kenyeret veszem meg."


A kalóriatartalmuk közel ugyanannyi. Persze mértékkel minden belefér, de ha intenzíven kéne testsúlyt csökkenteni, akkor kár pékárura pazarolni a kalóriákat.


"2. Kókuszolaj/zsír! Én azzal főzők anyukámmal és észre se lehet venni hogy nem rendes olaj. És még egészséges is."


Semmivel sem egészségesebb vagy alacsonyabb kalóriatartalmú, mint a sima étolaj. A mennyiséget érdemes inkább csökkenteni, megfelelő edényekkel gyakorlatilag elég áttörölni az edény alját sütéshez egy olajos törlőkendővel, a rántott, olajban sült dolgokat meg kerülni kell diéta alatt.


"3. Kerüld az édességeket... de ha valamit megkívánsz. mondjuk egy sütit, készítsétek el egészséges alapanyagokból. Ha netántán csokit akkor az is belefér de nem mindennap hanem egyszer 1 héten (eleinte), és utána meg már csak 2 hetente 1x stb. (ezt csak akkor ha nagyon rá vagy a csokira függve.)"


A zéró tolerancia sok szempontból egyszerűbb. Ha akaraterővel gondjaid vannak, akkor túl engedékeny leszel és többet eszel, mint kéne.


"4. Nagyon tudom ajánlani neked a durum tésztát, szerintem 1x egy héten tarthatsz egy tésztanapot ha szereted."


Durum tészta kalóriatartalma megint csak ugyanott van, mint a többié, ráadásul általában nincs benne tojás, ami legalább némi fehérjét tartalmazna, ha már tészta.


"5. Igyál reggelente egy pohár citromos vizet! Ne egy egész citromot használj fel, mert akkor savat csinálhat."


Általánosságban: igyál sok vizet! Napi 2-4 liter közt, majd kialakul, mi fér bele, mi kényelmes neked.



"6. Napi 5x kell enned és keveset! Egyél sok gyümölcsöt és zöldséget. Viszont sokunk kedvencével, a banánnal, óvatosan, mert sok benne a gyümölcscukor. "


A banánban nincs több gyümölcscukor, mint bármi más gyümölcsben, pl. a tömegére vetítve a kiviben több van. Lényegében mindegy. Az összes többi gyümölccsel is csínján kell bánni. Én fogyás idején sem vagyok ellene, egy jó alma, narancs vagy körte tízóraira jó lehet.


[link]



"7. Mozogj! Én Rubint Réka dvdjére szeretek tornázni és nagyon hatásos, sokat fogytam miatta.

8. Én flabelosra is rászoktam, érdemes lenne neked is ha van a közelbe. "


A flabelos nem árt, de használni sem fog, zsírégetéshez annál intenzívebb és több mozgás kell.

2017. jan. 25. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Ja és nem, nem lehet 5 hónap alatt 31 kilót fogyni. Inkább a duplája kéne rá időben: 10-12 hónap alatt is bravúros.
2017. jan. 25. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
Lol én majdnem 5 honap alatt fogytam 10 kilot ugy hogy csak nem eszek cukrot meg semmi edeseget,kenyert stb, csak teljes kiorlesu 16/f 107rol indultam most vagyok 99
2017. jan. 25. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

"Mit mondott a doki hogy mitől vagy elhízva?"


Honnan tudná? Nem ül a kérdező mellett 24/7, hogy lássa, mit, mennyit eszik és mennyit (nem) mozog...



"Lol én majdnem 5 honap alatt fogytam 10 kilot ugy hogy csak nem eszek cukrot meg semmi edeseget,kenyert stb, csak teljes kiorlesu 16/f 107rol indultam most vagyok 99"


Szóval 5 hónap alatt 8 kilót fogytál. Ennek nagy része egyébként víz s egyéb salakanyag, ami a diéta elején, főleg ha kisebb szénhidráttartalmú étrendre állsz, kiürül. Nem vesztettél 8 kiló zsírt, és ennyi vizet is csak 100 kiló feletti pasiként tudtál "ledolgozni".

2017. jan. 26. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!