Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi lehet a baj? Nem értem

Mi lehet a baj? Nem értem

Figyelt kérdés

Heti 2x edzés teremben,1 otthon es 2x bringázás otthon 45 perc

Makrók rendben vannak,picit talán a kalória kevés

De valahogy nem mozdul a mérleg ,se fel,se le

Nem tudom mi lehet a gond

3 hete edzek (kb 3 hónap kihagyás után)

3 hete dietazom is



2017. jan. 27. 10:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Mennyi a kalória?
2017. jan. 27. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
1100
2017. jan. 27. 11:07
 3/8 anonim ***** válasza:

Ezért nem fogysz... Nagyon kevés!

1200 alatt nem szabadna enni, de edzés mellett 1500-1600-1700 is simán mehetne. Így csak azt éred el, hogy lassul az anyagcseréd és a szervezeted tartalékolni fog.

2017. jan. 27. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Igen tartalekol de akkor éppen az h "hiznom" kellene

De még az se

És megvan az 1200 is mert beleszamitom azt amit iszok mert enyhén ízesített víz

2017. jan. 27. 11:10
 5/8 anonim ***** válasza:
Ne ízesített vizet igyàl! A benne lèvő cukor is hàtràltathatja a fogyàst. Igyàl sima vizet, vagy max citromot tegyèl bele. 1-1 ilyen cukros lötty napokra tönkrevàgja az egèszet
2017. jan. 27. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Mitől kéne híznod? A szervezeted nem kap elég kaját. Ami tartalék megvan neki, azt őrizgeti. Mert egyébként SOKKAL kevesebbet eszel, mint amennyiből naponta él szerencsétlen.


De ne aggódj, abbahagyod a diétát, és máris pikk-pakk meghízol, mert az anyagcserédet már tönkrevágtad.

Nem hiszem el, hogy egyetlen kérdésnél vagy cikkben sem olvastad még, hogy nem szabad koplalni. Azt hiszed, te leszel a kivétel, aki erősíti a szabályt?

2017. jan. 27. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Kedves hatos tudom h ha keveset eszek akkor koplalasnak veszi a szervezetem

Másrészt ne oktass ki,mert nem ismersz,nem tudod mióta edzek ,miként szoktam diétázni és mi vált be eddig nekem szóval köszönöm

Én csak kérdeztem valamit h mi lehet a gond mert máskor működött szépen ,csak most valahogy mégsem jön össze ,igen többet ettem eleinte és ezért vettem vissza jobban a kajabol mert nem igaz h lassan 1 hónapja de szart sem változik

2017. jan. 27. 14:16
 8/8 A kérdező kommentje:
A többi valaszolonak meg köszönöm :)
2017. jan. 27. 14:19

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!