Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Edzésterv nekem? 11/L

Edzésterv nekem? 11/L

Figyelt kérdés

Én 159 cm,52 kilo vagyok.Én a combomat meg a hasamat érzem egy kicsit nagynak.Járok heti kétszer edzeni(az egyik másfél órás a másik 2 órás)de a karom,vádlimom érzem,hogy erős vagyok.A combom is az,de én nagynak hiszem.Szóval otthonra egy kb.30 perces edzésre gondoltam.

Mit ajánlotok?



2017. jan. 28. 21:29
 1/9 anonim ***** válasza:
68%
Hiába edzel akármennyit, ha sokat eszel, hízni fogsz. Amúgy nincs szükséged további edzésre. Heti kettő, plusz az iskolai testnevelés elég.
2017. jan. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
92%

A testalkat leginkább az étkezéstől függ, ne koplalj és mindig lakj jól, de csak nnyit egyél ameddig érzed hogy elég, ne többet.

Sok gyümölcsöt és zöldséget egyél, teljes kiőrlésű kenyeret és ne vörös hanem fehér húsokat ( például csirke), és kevés édességet.

2017. jan. 28. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
88%

Nem hinném, hogy kellene még fogynod. Ennyi edzésnek meglesz az eredménye a combodon is. Ha régóta sportolsz, lehet az izmoktól is nagyobb, nincs azzal semmi gond.

A vörös húsokkal nincs semmi baj, nem tudom, miért hiszik ezt egyesek. Fogyáshoz végképp semmi köze annak, hogy milyen húst eszik valaki.

2017. jan. 29. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
46%

11 évesen a barbizás az edzés. Fejlődsz még, ha szerencséd van még csöcsöd is lesz.

Ne gondolkodj ilyenekben még legalább 10 évig.

2017. jan. 29. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
11 évesen teljes kiőrlésű kenyeret akkor egyél, ha szereted a rossz ízű kajákat.
2017. jan. 29. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszokat!

Csak tudnám,hogyha valaki 15 éven aluli miért kéne barbiznia..

Én max. 4 évesen barbiztam legutóbb,de én inkább lovas voltam.

Szóval ténylef nem tudom.Amúgy meg karatézok.És félévkor is kitűnő lettem,szóval nem tudom,hogy fiatal lányokat miért kezelnek úgy,mint egy 5 évest

2017. jan. 29. 09:21
 7/9 anonim ***** válasza:
46%

OFF


Nézd meg, hány százalékban ad hasznos válaszokat az, aki a Barbizást javasolta.

2017. jan. 29. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 pipere_20 válasza:
Szia.:)szerintem ne változtass semmin..:)nem azért írom "mert hogy kicsi vagy ehhez"de a következő években hatalmas változásokon fog végigmenni a tested.:)
2017. jan. 30. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Az úszást ajánlom.
2018. máj. 13. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!