Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért akarok fogyni még?

Miért akarok fogyni még?

Figyelt kérdés
167 cm/52 kg vagyok,tudom hogy ez pont jó súly,de mégis fogyni akarok nem tudom miért,de úgy érzem mintha muszáj lenne,egyik nap ráveszem magam hogy jó vagyok így nem kell fogyókúra másnap mintha mi sem történt volna folytatom tovább,keveset eszem és sokat mozgom,mit tehetnék hogy végleg lebeszéljem magam a fogyásról? 15/L
2010. máj. 7. 13:54
 1/5 anonim ***** válasza:
55%

hát biztos régóta fogyózol, és már erre vagy "beállva", szóval megszoktad, ahogy mozgásra kevés kajára is nehéz váltani, ugyanúgy nehéz az ellenkezőjére is váltani. Szerintem is épp jó a súlyos egyébként.


(nem mozgom, hanem mozgok :D)

2010. máj. 7. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
52%

Nincs faszid, jó a dolgod otthon, sok a szabadidőd, trendi akarsz lenni, ezért akarsz fogyni.

Szerezz egy krapekot és hajrá.

2010. máj. 7. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
44%
ezt hívják testképzavarnak....kezeltesd
2010. máj. 7. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
50%
nem, ezt nem hívják testképzavarnak
2010. máj. 7. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 maundrel ***** válasza:
szerintem unatkozol, nincs hobbit stb. nincs mi lefoglaljon, hát lefoglal az hogy fogyókúrázz. Keress vmi hobbit, legyen az sport(futás/bringa/görkori-de az élvezetért csináld ne a fogyásért), vagy barátnők, vagy bármi.
2010. máj. 7. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!