Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy fogadjam magam el így Ducin?

Hogy fogadjam magam el így Ducin?

Figyelt kérdés
Sajnos nem tudok lefogyni mióta megműtöttek.Most 80kg vagyok és 168cm magas.Fiam születése előtt 55kg voltam ,műtét előtt meg 61kg.Hiába eszek keveset mozgok sokat(erdőn dolgozok,szőlőt művelünk)sehogy se megy le a súly feleslegem és ez miatt én boldogtalan vagyok.A párom azt mondja így szeret engem ahogy vagyok.De én utálok már tükörbe nézni vagy ha meglátok egy régi képet ahol sovány voltam elfog a kétségbe esés hogy miért vagyok én ilyen!!!!!
2010. máj. 7. 17:08
 1/10 anonim ***** válasza:
55%

ugy látom,lényegtelen hogy nő vagy férfi,meggyözhetetlenek vagytok arrol,hogy az a plussz akárhány kiló olymind1 ha már egyszer beléd szeretett

nem a plussz kilóidért fog elhagyni hanem a nyavalygásért...


párom 2 év alatt 30 kilót szedett magára (bár ő férfi,neki elvileg szabad,de a hiusága oda)

lefogyni nem tud,de ha le is fog,logni fog a hasa,tele van csikokkal,mit a frissen szült nők...és állandóan nyavalyog...

szerinted a nyavalygás vagy a plussz kilók zavarnak jobban?


23/N

2010. máj. 7. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
mivel műtöttek? gondolom azért nem fogysz mert valószínű nincs jól összeállítva az étrended. ha keveset eszel és sokat mozogsz akkor csak az lehet a baj. napi 5-6 kis adag, szénhidrátok csökkentése, sok fehérje, zöldség, és sok folyadék. fehér lisztes cukros dolgok teljes mellőzése.
2010. máj. 7. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Pajzsmirigyemet vették ki.Ezért hormonpotlást kapok.A gyógyszereimet folyamatosan állítgatják.
2010. máj. 7. 19:10
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
értem, hát akkor ez is közrejátszik. szerintem próbáld meg azt hogy többször keveset eszel és kevés szénhidrátot, fehér lisztet és cukrot pedig hagyd el.esetleg kezdj el valami alakformáló tornát is.
2010. máj. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem gondolj arra, hogy már igyis elértél eleget. Van egy férjed, van egy fiad és még munkád is van. Légyszives ne légy hálátlan és ne légy telhetetlen. Sokszor az élet változások elé állit és ráadásul úgy, hogy nem hagy minket dönteni. Nyilvánvalóan bárkivel is történt valami rossz, senki sem akarta, hogy úgy alakuljon az élete. De nekünk az a feladatunk, hogy kezdjünk valamit azzal az idővel, ami megvan adva. Mert ez az egyetlen dolog, ami mindig megmarad: az idő. És aki elpazarolja az időt az nem bölcs ember.


Valószinűleg neked mostantól más feladatod van. Nem akarok gyökér lenni, de bizonyára te már leélted a fiatalságod, úgy ahogy akartad és ezzel együtt a fénykorod is, most más feladatot kaptál. Ezenkivül meg gondolj bele, hogy van aki egész életében ilyen helyzetben van, mint te most. Gondolj a vakokra, akik valamikor még látták a Napot és hirtelen minden elsötétült körülöttük. Ők sem biztos, hogy valamit vétkeztek ezért, és valószinűleg te sem vagy hibás azért, ami veled történt, de most már más a feladatod. És az ember attól ember, hogy képes felállni és folytatni a küzdelmet.


Ne vedd rossznéven, de addig könnyű boldog és önbizalommal teli lenni, ameddig a sors megáldott minket egy csinos testtel és más előnyökkel. Az igazi próba akkor kezdődik, amikor megtapasztaljuk, hogy mostantól már belülről kell küzdenünk azért, amit elakarunk érni, mert már a külső nem olyan hóditó, mint régen. De nem kell elcsüggedni. Főleg nem egy anyának. Tessék példát mutatni annak a gyereknek !


És ne feledd, hogy a racionális gondolkodás a legfontosabb. A helyzet felismerése. És a helyzet az, hogy a külsőd megváltozott. Pont. Kezdjél valami újat magaddal. Elég felnőtt vagy már ahoz, hogy itt siránkozz nekünk

2010. máj. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

24 éves vagyok,tehát még javában előttem az élet:)Még szerintem most jön a fénykorom kedves utolsó,persze én nem írtam le a korom..

Próbálok egészségesen élni,ritkán eszek kenyeret stb....

Neki állok valami alakformálásnak is,hátha.

De ha netán van még valaki aki Duci az írjon nekem,hogy hogyan lehetnék csinos így is.Hogy lehetne több önbizalmam.

2010. máj. 7. 20:31
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Én , az előttem szólóval ellentétben, nem hiszem,hogy mert az embernek sikerült elérnie az életben valamit(férj,család),akkor már nem is szabad álmodoznia,nem lehetnek új céljai,és meg kell elégednie azzal amije van,hiszen mindig a célok visznek előre bennünket.És nem szabad feladni a reményt,és beletörődni abba,hogy már nem lehetsz a régi.Igenis tenni kell érte,de persze nem a család rovására.Sőt.Ebben inkább támogatniuk kellene téged.Próbáld az egész családot belevonni,étkezzetek egészségesen,járjatok el együtt mozogni.Lehet ez akár egy táncos este a férjeddel is,vay séta hármasban,akármi.Illetve,ha már eljártok ilyen helyekre,öltözz csinosan.Duci nők is öltözhetnek,szexisen,persze nem közönségesen,hanem az alakjuknak megfelelően.HAngsúlyozd ki azt,ami szép rajtad,ha a melledet tartod formásnak,vegyél fel egy szépen dekoltált felsőt,ha a fenekedet,akkor egy előnyös nadrágot,ha a lábad,akkor egy szép fazonú szoknyád.Ne lássák rajtad,hogy elégedetlen vagy magaddal.Érezd jól magad a bőrödben,és ha ezt sugározod,akkor tényleg jól is fogsz kinézni,akár még súlyfelesleggel is.

Fel a fejjel!És kitartás!

2010. máj. 9. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Böse ***** válasza:
100%

Az előző kommentelőknek üzenném hogy az elhízás egy kóros állapot, és nem csak azért kell lefogyni hogy imponálj a fériaknak, hanem azért mert komoly egészségügyi kockázatai vannak, ráadásul korlátoz a mindennapos mozgásban. Tudom, mert én is dagadt voltam.

A kérdezőnek: lefogyni sokkal könnyebb, mint ahogy azt a tv-shop és sok lusta, kövér ember állítja, csak önfegyelem és megfelelő elméleti tudás kell hozzá, de mindenképpen megéri.

[link]

2010. máj. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Én nem mondtam,hogy elégedjem meg magával.Éppe ellenkezőleg.Én csak azt írtam,hogy tegyen annak érdekében,hogy fogyjon,de addig is próbálja elfogadni magát,mert így tényleg a családja és saját egészsége rovására meg.19.54-es voltam
2010. máj. 9. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
A pajzsmirígy a hibás. Alúltermel, ezért nem tudsz fogyni.Fogadd el így magad! Jobban jársz, mintha még idegileg is kiborúlsz.
2010. máj. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!