Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Heti 1kg fogyás most akkor...

Heti 1kg fogyás most akkor sok, vagy nem?

Figyelt kérdés
3 és fél hónapja diétázok, edzek heti 4x. Lement 13,5kg eddig. (Nagy súlyról kezdtem-100kg) Eleinte csak heti fél kilót fogytam, csodálkoztam is. Mostanában beindult, átlagban heti 1kg-t fogyok.De volt már hogy másfelet, sőt 2kg-t is fogytam egy hét alatt.(de ez csak egyszer volt) Nem koplalok, eszem napi 4x-5x, nem vagyok éhes sosem, az edzést viszont csinálom lelkiismeretesen. Bent a konditermben azt mondta valaki,hogy ez túl sok fogyás, heti fél kg lenne a jó, meg hogy így hamar visszaszedem. Tényleg sok lenne a heti egy kg? Szerintem nem, mert sok plusz kg van, majd a vége felé biztos belassul. De azért kicsit elbizonytalanított.
2010. máj. 8. 11:19
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez sztem normális,hisz volt miből vesztened(bocs,ezt nem bántásként írtam)

Kitartás!!

2010. máj. 8. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem normális. És gratulálok :)
2010. máj. 8. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális. Általában nem egyenletesen veszti el a felesleget az ember,van hogy megáll kicsit,vagy jobban beindul. Nem fogod visszaszedni ,az a lényeg hogy hogyan táplálkozol,és edzel. Te jól csinálod ha sosem vagy éhes,akkor szednéd vissza ha drasztikusan koplalnál ,de akkor edzeni sem tudnál mellette:) Gratulálok én is,és sok sikert a továbbiakhoz:)
2010. máj. 8. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, aranyosak vagytok! Remélem elérem a kitűzött súlyom, utána is így fogok enni, mozogni, mint most, akkor csak nem lehet baj.
2010. máj. 8. 12:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!