Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Vannak itt "kezdő" inzulinrezi...

Vannak itt "kezdő" inzulinrezisztenciás emberek? Vagy bárki aki IR-re gyanakszik?

Figyelt kérdés
Én szeptemberben tudtam meg hogy az vagyok, és nagyon szívesen segítenék másoknak, mert emlékszem hogy az elején nekem is rengeteg kérdésem volt és nem tudtam kihez forduljak.

2017. febr. 12. 18:24
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem manapság bármi fellehető neten, a szénhidrátmennyiség kiszámításától kezdve a táblázatokig, receptekig. Én legalábbis minden szükségeset megtaláltam.


Jó. Segíts nekik.


http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__nok-egeszsege__84322..


http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__taplalkozas__8431953..

2017. febr. 12. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Én nagyon örülnék ha segítenél pl egy heti étkezést.Lecseréltem már pl a fehér rizst barna rizsre meg gerslire.Biztos nem jól csinálok vmit mert a fogyás nem indult meg merckformint,inofolicot,dvitamint,és halolaj kapszulát szedek.Előre is köszi a segítséget.
2017. febr. 13. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A barna rizsnek pl. oltári magas a szénhidráttartalma 100/70 g. Akkor már inkább basmati, az sokkal alacsonyabb.
2017. febr. 13. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia, én szívesem fogadom a tanácsokat. Jövő hétre van időpontom endokrinológushoz, csak gyanúm van IR - re. Te milyen tüneteket tapasztaltál, mielőtt orvoshoz fordultál?
2017. ápr. 20. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!