Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 166cm vagyok és 62kg vagyok...

166cm vagyok és 62kg vagyok télen jött fel plusz 8kg! Hogyan tudnám gyorsan leadni a súlyomat?

Figyelt kérdés
2010. máj. 8. 13:40
 1/8 anonim ***** válasza:
Kevesebbet eszel és többet mozogsz.
2010. máj. 8. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Inkább ne szólaltál volna meg...

Gondolom, ennél konkrétabb választ várt a kérdező.

Egyébként a "gyorsan" mit takar?

2010. máj. 8. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Csak azt ne tedd amit az első válaszoló válszolt!!!! Táplálkozz egészségesen... Úgy ahogy kell ne többet s ne kevesebbet.. Max ne egyél olyan sok zsíros és cukros ételt de az is kell.. Csak nem sok. Fuss.. Attól jobb nincs! a leggyorsabb az az ha nem eszel 3 napig leesnek rólad a nadrágjaid. Viszont ez egyben a legrosszabb módszer és különben gyönge lennél mint egy kismadár :D és ha ismét ennél akkor se perc alatt vissza menne az a 8 kg.. Szóval FUSS FUSS és FUSS!!!
2010. máj. 8. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
egy hónapot takar
2010. máj. 9. 12:42
 5/8 anonim ***** válasza:

Inkább szánj rá 2 hónapot, az egészséges, és nem jön vissza.

-1 kg/hét az jó.

2011. máj. 12. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én is 166 cm vagyok és 55 kg, de én iszonyú hájas vagyok mindenhol , ne kövéret képzeljetek el, hanem mindenhol puhán hájast.

Én 1000 kalória napi bevitel+ sok mozgást (kocogást) iktatok be. Akartam nyári ruhát venni, de egyik sem állt jól:SS

Szerintem ezzel 10 nap alatt fogyok majd 1-1,5 kg-t. Ennél gyorsabban nem érdemes fogyni. Főleg ha valaki hajlamos a jojóra (én nem).

2011. máj. 12. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Napi 1000 kalória az nagyon kevés, még sport nélkül is.
2011. máj. 12. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

ma 10:43

Senkinek nem kéne koplalni, de neked a leírásod alapján még diétázni sem. 166/55, írtad, hogy csak mindenhol nagyon puha, inkább erősíteni, formálni kéne az alakodat, ha szednél magadra izmot, a súlyod lehet, több lenne, de a puha részek "feltöltődnének":-)

(Én nem 55 kg vagyok, hanem 71, de majdnem 80-ról fogytam le, és sajnos nekem is vannak ilyen problémáim:-S De nekem még fogynom is kéne kb 8 kg-ot, hogy "jó" legyen...)

2011. máj. 12. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!