Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Jó ez az étrend? Nem fogyok.

Jó ez az étrend? Nem fogyok.

Figyelt kérdés

Már egy hete egészséges életmódra váltottam, mégsem mozdult meg a mérleg.

Pl.

ma ezt ettem:

-teljes kiőrlésű zsemle (kicsi) sok zöldséggel

-1 alma

-1 tányér rakottkel

- 1 adag karalábéleves

- ugyanaz

- 1 fehérjeshake 1 órás futás után.


holnap ezt eszem:

- 30g zabkása (vízzel), 30g biotechusa power whey fehérjepor

- 1 adag rakottkel(rizs helyett bulgurral), jégsaláta -> összesen 1 normál tányérnyi

- 1 tejeskávé eritrittel

- 1 adag karalábéleves (répa, karalábé, hagyma, fűszerek, kis tejszín; 1 tálnyi)

- 1 adag (30g)fehérjeshake (1 órányi futás után)


Minden másnap sportolok 1 órát: futás vagy taposógép+súlyzózás


Huszonéves nő vagyok, minimum 20 kg felesleggel. Sport mellett sikerült meghíznom (túl sok csoki, cukor és fehérliszt), szerintem ezért nem okoz gondot ennyi sport, mert nem hagytam fel a sporttal rossz időszakomban sem.

Miért nem megy lejjebb a mérleg? Csak türelmetlen vagyok? Éhes egyáltalán nem vagyok, viszont a kalóriát nem számolom.

Kérem, aki paleos, és a torkomnak ugrana, hogy van tejtermék az étrendemben, az inkább ne írjon, mert 6 hónapig paleoztam régebben, le is ment 10 kiló, de a végén olyan epegörcsöt kaptam, hogy azt hittem túl se élem.


2017. febr. 16. 18:33
 1/3 anonim válasza:

Olvass a kalóriákról és esetleg a szénhidrátokról is ha úgy gondolod. Egyél rendesen, sok húst, legyen minden étkezésed proteindús, kardiózz sokat, súlyzós edzésnél mindig terheld meg magad= felső test gyakorlatok hetente +1,5 kg karonként minden gyakorlatra; alsó test gyakorlatonként hetente +2.5 lábanként , edzés után egyél, elötte ne egyél semmi cukrosat, ne várj számottevő fogyást egy hét alatt,

a tükörnek edz ne a mérlegnek!

2017. febr. 16. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez fehérjeszegény koplalásnak tűnik így, bár a csuda tudja, mi van a rakott keledben s mennyi egy tányér... De nem tűnik jónak. Sokkal többet kellene enned.
2017. febr. 16. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi mindkettőtöknek. Elkezdem számolni akkor a kalóriákat, hogy nyomon tudjam követni.
2017. febr. 16. 21:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!