Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Súlyzós edzés eredménye 3...

Súlyzós edzés eredménye 3 hónap alatt már látszani fog? 17l

Figyelt kérdés

A hozzáállásom kész vicc volt mostanában a dolgokhoz. Igénytelen módon az evésbe folytottam minen bánatom, ha lehet így fogalmazni. Évek óta volt rajtam pár kiló felesleg, most ez 6 kilóvá nőtte magát, ami nem sok, de gusztustalanul csúnya a béna kardiós-rossz étrend próbálkozásaim miatt. Bátyám javaslatára nekivágok a súlyzós edzéseknek. Először persze nagyon féltem, mert mint minden nőben én is elkedztem neki hisztizni, hogy nem akarok testépítő állat lenni, aztán beláttam, hogy ő igen, évek óta, és mégis megszenved nagyon vele.

Egy szónak is száz a vége.

[link]

Ezzel kezdenék. Kétnaponta csinálnám.

Hétfő A

Kedd futás

Kedd B

szerda futás

csütörtök futás

Péntek A

Szombat futás vagy B

Vasárnap: szombat ellentéte

Étrenddel természetesen



2017. febr. 5. 18:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem már egy hónap után is látszott. Nem nagyon nagyon, de látszott, szvl szerintem 3 hónap után már biztos.:))
2017. febr. 5. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

egy hónap utan latszik.

de ha edzöterembe mesz, futas helyett a gyors gyaloglas emelkedőn-t ajanlanam.felesleges futni.

2017. febr. 5. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A kettesnek igaza van. Nem kell futni. Tempós gyaloglás, laza kerékpározás simán elég. 3 hónap tuti látszani fog.
2017. febr. 6. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Minek ennyit futni? Főleg vicc hozzáállás után?
2017. febr. 6. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Koszonom ment mindenkinek a zold


Egyebkent imadok futni, regen rengeteg versenyen voltam :)

2017. febr. 6. 16:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!