Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lement 11kg de visszajött és...

Lement 11kg de visszajött és több lettem. Lent a kérdés?

Figyelt kérdés
160cm vagyok és lefogytam 62kg-ra, de most visszahíztam és 75 lettem. Ha eszek, akkor utána mindig lelkiismeret furdalásom van de mégsem tudom sokszor megállni hogy ne egyek. És emiatt kezdek begolyózni. Mit tudnék csinálni hogy megálljam? Tényleg komoly a kérdés segítsetek. Köszi 18/l
2010. szept. 10. 19:41
 1/5 anonim ***** válasza:
47%
koplalás helyett fel kéne emelni a feneked és elmenni pl futni, bringázni
2010. szept. 10. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egyél olyat, ami nem szemét és nem lesz lelkiismeret furdalásod. Sok fehérje kevés szénhidrát és zsír, ennyi a titok.
2010. szept. 10. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A lelkiismeret furdalásos "irány" a legrosszabb. Gyorsan felejtsd el. Ha tartós fogyást akarsz akkor életmódváltoztatásrs van szükséged. Ha csak a fogyókúra alatt vigyázol, hogy mit eszel akkor ha abbahagyod vissza is jön a súly. Mozogj többet, legalább napi fél órát. Mindent lehet enni, de csak keveset egyszerre. Főleg a zsírból, meg cukorból.
2010. szept. 10. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
csakis a sport a megoldás. na meg persze a normálisan összeállított diéta, de ha életmódot váltottál volna akkor nem jött volna vissza semmi. ezért életmódváltás, és rendszeres sport életed végéig.
2010. szept. 10. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
73%
Én az elmúlt 2 évben 20 kilót fogytam. Nekem ez jött be: Reggelire bármi, kakaó süti vagy amit akarsz, ebédre egy fogás, vagy leves vagy második, de nem túl sok, délután egy joghurt, kefír, gyümölcs, vagy darabka sajt, este 6 után viszont semmi! És minden nap egy két bögre zöldtea. Ja, és emellet én nem mozogtam semmi különöset, csak a metróban gyalog mentem a lépcsőn, és a munkahelyemre menet egy megállónyit gyalogoltam. A legfontosabb, hogy ne akarj gyorsan sokat fogyni, az mindig megbosszulja magát! A fogyás fejben dől el, el kell hinned, hogy képes vagy rá! Sok sikert kívánok neked!
2010. szept. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!