Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Extrém túlsúlyosok! Bevállalná...

Extrém túlsúlyosok! Bevállalnátok a gyomor bypass műtétet?

Figyelt kérdés
Vállalnátok a kockázatot,ha meglenne a pénzetek rá? Itt most komoly túlsúlyra gondolok,35-50-es BMI-vel.
2017. febr. 22. 15:03
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem 33mas a BMI-m, tehát a kerdésed celcsopotjaba tartozom. Viszont biztos nem vállalnám be. Nekem nem ér annyit. Ha ennyire le akarok fogyni, magamtól is képes vagyok rá
2017. febr. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:

Nem.

Akkor inkább valami fogyitabi, sztem kevésbé egészségtelen, mint ez.

Semmi fogyókúra nem használ?

2017. febr. 22. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Elsőnek. Nem vagy a célcsopiban,35 alatt nem műtenek,afelett is csak társbetegséggel.Vérnyomás,cukor,stb...

40-től nem kérdeznek "semmit".

2.! Túl vagyok már mindenen. Csoda tabletta nincs,viszont van jó kis szénhidrát anyagcsere zavarom.

2017. febr. 23. 07:56
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem közel 37 volt a bmi-m, mikor neki álltam fogyózni, és nem kellett semmilyen műtét, elég volt odafigyelni a kajámra és sportolni. Mondjuk el is tartott majdnem egy évig, míg lefogytam, szóval így utólag azt mondom, biztos nem vállalnám be.
2017. febr. 23. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
4-es! Mikorra érted el a végleges súlyodat? Tudod azóta is tartani?
2017. febr. 23. 08:09
 6/9 anonim válasza:

hello, én kettő embert ismerek, akinek volt bypassa, az egyikkel én szaladtam a sürgősségire, mert gyomorfekély alakult ki a varrás mentén, ami egy érnél szakadt, és bevérzett neki. A másik pedig nagyon nehezen esik. Nem tud túl sokat enni, és elég érzékeny a gyomra, nem jól emészti meg a nehéz ételeket.


Szerintem inkább a fogyókúra.

2017. febr. 24. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
4es vagyok, ennek 3 éve, 10 hónap alatt értem el kb a súlyt. Azóta feljött az elmúlt 1-1.5 évben 8 kiló, de konditerembe járok, szóval ezt direkt "szedtem fel".
2017. febr. 25. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

38-as a BMI-m, pár hete még 41 volt.

NEM mennék műtétre semmiképp.

Menni fog magamtól is.

2017. márc. 1. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
nekem sleeve mutetem volt. nem bántam meg. az orvosom ajánlotta, nem én kértem. természetesen ezt megelozte egy hosszas jojo effektus, dietetikussal, pszichologussal, személyiedzovel valo egyuttmukodés..végul mutet lett belole.
2017. márc. 22. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!