Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez az étrend jó pár kiló...

Ez az étrend jó pár kiló elvesztésére?

Figyelt kérdés

Reggeli: 2db puffasztott búza

Tízórai: vajkrémes toast kenyér

Ebéd: kevés csilisbab(csak ez van itthon)

Uzsonna: toast kenyér, sonka, sajt és ezt a toast sütgbe

Nasi: magvak pl.: szotyi /csak kevés/

Vacsora: zsemle, sajt sonka, uborka


+alma

+fél óra hasizom gyakorlatok



Ez jó vázlat fogyáshoz?


2017. febr. 24. 19:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem étrend.
2017. febr. 24. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Hanem?
2017. febr. 24. 20:35
 3/11 anonim válasza:
Inkább lassan felszívódó szénhidrátokat kéne enned.
2017. febr. 24. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Azaz?
2017. febr. 24. 21:00
 5/11 anonim ***** válasza:
84%
Az étrendben meg van határozva ételek mennyisége. Arról nem beszélve, hogy annak,amit itt összehordtál a nagy része szemét. A hasizmozástól meg nem fogsz lefogyni, de ezt már mindenki tudja...
2017. febr. 24. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:

Szió, először is ránézésre elég kevésnek tűnik.

Én felváltanám ezeket a puffasztott búzákat, valami jobbra, ami energiát is ad.

Omlett pl. Rántotta... Van benne fehérje elég, és ha eszel hozzá egy szelet kenyeret, a szénhidrát is meglesz.

Reggelire szerintem nyugodtan egyél. Én még amikor diétázok is, akkor is megvan a fincsi gabonapehely reggel. Noha nem minden reggel, de nem szenvedek belőle hiányt. :)

Ami fontos, hogy a nap 2. felében próbáld csökkenteni a szénhidrátot.

Reggel nyugodtan, azt bőven elégeted a nap során.

Ne feledd, diétában ( és általánosságban is ) reggelizz úgy, mint egy király, ebédelj úgy, mint egy polgár, és vacsorázz úgy, mint egy koldus.

2017. febr. 24. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Utolsó köszönöm



Többiekbek: tanácsot kértem nem szadalmat😡😡

2017. febr. 24. 21:38
 8/11 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy ez amit írtál másból sem áll, csak szénhidrátból, a rosszabb fajtából. Én kidobnám a puffasztott búzát, üres ch, nem laktat és borzalmas az íze.

Helyette jöhetne: tojás, sonka, natur joghurt, zabpehely,

Ugyancsak elhagynám a toast kenyeret. Tartósított vacak.

Vacsorára zsemle, kizárt dolog.

A legnagyobb baj az általad vázolt napi étellel, hogy a mennyisége a nap végére nő, pedig fordítva kellene lennie. A nap végére csökkenjen a ch bevitel.

Ami jó ötlet, a magvak. Mandula, dió, mogyoró(nem sózott).

A kenyeret próbáld meg mással helyettesíteni, ha szereted a toast kenyeres melegszendvicset, hát egyél, de ne az tegye ki a nap nagy részét. Feltételezem, hogy azért gondoltál erre, mert könnyen elkészül és munkahelyen, suliban gyorsan el lehet fogyasztani, de hidd el, van erre más alternatíva is.

Én pl. Imádom a sajtot mikróban kicsit megolvasztva csirkemell sonkával beelcsavarva egy jégsaláta levelébe.

Vagy zabliszttel én magam sütök egy-két tortilla lapot és azt töltöm meg mindenféle jóval.


A hasizom oké, de nem elég. Tapasztalatból sejtem, hogy onnan szeretnél fogyni és azért koncentrálsz arra. 30 perc amúgy is egy rohanós napon elég arra, hogy átmozgasd magad pl. egy hiit edzéssel, de fogyás szempontjából kevés.

Teljes testre csinálj erősítő gyakorlatokat + végezz kardio edzést is.

2017. febr. 24. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Megkérdezted,hogy jó-e, amit elképzeltél. Leírtam,hogy sz@r. Mi a probléma?
2017. febr. 24. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Az összbevitel számít, akkor sincs gond, ha valaki kizárólag késő este eszik, ha neki az jó. Ez egyéni.


Viszont itt, ugye, az összbevitellel is gondok vannak. Rénézésre nem tudhatom a makrókat, főleg mennyiségek nélkül, meg kéne nézni, elég-e a fehérje, mert sok szénhidrát van s ha az elveszi a helyet a jobb ételek elől, az baj. Ha nem, az sokkal jobb, de akkor hatalmas adag sajt és sonka kell a szendvicsekbe...


A szénhidrátok fajtája engem sem bűvöl el (egy nap négyszer kenyér... amikor véletlenül normálisabb az étel, abból keveset eszel, igaz, töményebbek is), de végülis energia az is, elhasználja a szervezet s vannak egészségtelenebb dolgok is.

Abban semmi kivetnivalót nem látok, hogy a vacsorában van szénhidrát, elvégre az emberek többsége szénhidrátdúsan eszik, fogyáskor is és nem mindenki tud fehérjét enni némi zöldséggel, gabona nélkül. Ezzel nincs baj.


Fura tévhitek vannak az emberek fejében, kérdező, óvatosan kezeld a válaszokat...

2017. febr. 24. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!