Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Diétázok és problémába űtközte...

Diétázok és problémába űtköztem. Hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Kb 9 . Héten tartok a diétába eddig minden okés volt heti 1 kg minuszal és ezel most sincs gond .

De wc re nem kell mennem , eddig minden nap jartam de mostanába hetente 1 talán.

A rostok meg vannak , pl. Egy etkezes ugyan annyi zőldséget eszek mint hust.

Valaki valami őtlett ?


2017. febr. 26. 10:24
 1/6 Krisz85 ***** válasza:

heti 1 alkalom már igencsak kevés, folyadékbevitelt növeld másfélszeresére az eddigiekhez képst, még akkor is ha nem esik jól, illetve zöldségekből pórbálj a vízeseket fogyasztani, paradicsom, uborka és kerüld a brokkoli, répa duót


nekem ez volt a gond igaz még anno, azóta megoldódott a gond


edzés van? mert még az szokott gondot jelentezni hogy valaki - bár jól csinál mindent - "csak" diétázik, 0 mozgással, na az szokott még ilyen tüneteket okozni



ha ez sem segit akkor irány a gasztro az sztk-ba

2017. febr. 26. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Persze hogy van edzes, kardio is heti 3 om . Repatt azt elhagyom akkor. Koszi elore is.
2017. febr. 26. 11:55
 3/6 anonim ***** válasza:
A zöldségek ritkán szoktak ilyen problémát okozni (bár van, aki pont a túl sok keményítőt vagy rostot nem bírja), inkább a gabonák (főleg a liszt) vagy a tejtermékek, nem tudom, ilyeneket eszel-e. Ha nem, lehet, hogy túl kicsi a folyadék- vagy kajamennyiség, vagy gyenge gyomorsav is lehet a háttérben. Mindenesetre segíthet, ha szedsz probiotikumot, és igyál emésztést segítő gyógyteákat.
2017. febr. 26. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Aránylag sokatt eszek , es nem eszek tejtermékett, lisztet, se cukort.

De koszi rá probálok.

2017. febr. 26. 14:07
 5/6 A kérdező kommentje:
Kozbe meg oldodott elméletileg . Az 57kg vagyok és 180-190 g feherjét eszek/ nap . Ez lesz a gond .
2017. febr. 26. 14:57
 6/6 anonim ***** válasza:
Az tényleg elég sok, erre nem gondoltam.
2017. febr. 26. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!