Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez ma milyen nap volt fogyókúr...

Ez ma milyen nap volt fogyókúrás táplálkozás szempontjából? Túl sok szénhidrát volt?

Figyelt kérdés

Jelenleg azon vagyok, hogy kevesebb szénhidrátot vigyek be és több fehérét, úgy érzem, hogy ez a mai nap nem sikerült túl jól, de innentől jobban igyekszem. most a nap végén összeszedtem, hogy miket ettem. Szerintem ez egy jó módszer arra, hogy rájöjjek mennyi mindent tudok csk úgy összeenni, és így rohadt soknak tűnik. Várom hozzá a véleményeket, esetleg építő kritikát tanácsot :)

Reggeli: 20 g zabpehely+ fagyasztott gyümölcskeverék felolvasztva 100g + 2 teáskanál méz (190 kcal)

Tízórai: fél cerbona müzliszelet: (40 kcal) + 15 g földimogyoró (96 kcal)

Ebéd: 100 g édesburgonya; kb 200 g padlizsán; 2 db paradicsom karikákra vágva olívaolajjal, zöldfűszerekkel, sütőben sütve sajnos a tetejére rá volt reszelve sajt is ( kb: 516 kcal, de lehet több)

Vacsora: Sovány tehéntúró 100 g + joghurt 60 g + 3 db light medvesajt ( 240 kcal)


A nap folyamán italok: kávé, tea citromlével, sima víz, 1,5 dl tej. így leírva valahogy soknak tűnik, de remélem hogy azért nagyjából egészséges volt. De kíváncsi vagyok, hogy ki mit lát benne kivetnivalónak.


BMI index szerint normál súlyú (20,4) de fogyni vágyó 23/L


2017. márc. 1. 17:57
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja és kimaradt: még nemsokára sport is lesz: 1 óra úszás :)
2017. márc. 1. 18:05
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Egész napi fehérjebeviteled 100 g túró volt?
2017. márc. 1. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Jól számoltam, hogy kb 1000kcal? Remélem nem, ugyanis 1200 a MIN, ha 150cm 40kg-s lány vagy. Sport mellett meg főleg kevés. A fehérjét én is hiányolom.
2017. márc. 1. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

meg még joghurt+sajtok :S bár tudom azokban nincs sok. ez most így sikerült sajnos. Nem kívántam a húst, és ez gyakran van így. Mi az amiből még lehet fehérjét bevinni ezeken kívül? (pl: tojás, azt szoktam enni).

Szerintem megvolt 1200 ha még az italok kalóriáját is beleszámolom. Köszönöm a véleményt, szívesen fogadok még :)

2017. márc. 1. 23:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!