Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Anyukám állandóan azzal...

Anyukám állandóan azzal piszkál, hogy milyen kövér vagyok, pedig szerintem és más szókimondó barátaim szerint sem vagyok az! 169 cm és 63kg vagyok. Kicsi úszógumim valóban van, de normális ez, hogy folyton kritizál?

Figyelt kérdés

A nővéremet is mindig piszkálja, bár neki tényleg van egy kicsi feleslege... Csak azért, mert ő most nagyon lefogyott, mert stresszes a munkája. Ráadásul mások előtt teszi ezt, és olyan megalázó! Hiába mondom neki, hogy hagyja abba, azt mondja jó, és másnap ugyan úgy folytatja! Lassan már kezdem azt hinni, hogy nem vagyok elég jó neki! Miért teszi ezt velünk??

15/L


2010. máj. 9. 20:47
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:

ha stresszes munka akkor az inkább hizlal. stressz = szarkedv = több kaja = jobb kedv + hizás.


valóban van rajtad kb. 4kg felesleg. és szerintem most figyelj oda a súlyodra mert később csak még több lesz. én igy jártam 90kg lettem most 74kg vagyok, már lassú a fogyás mert nagyon közel vagyok az ideálhoz :)

2010. máj. 9. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:
Hát ez az, hogy amikor meg bicózni akarok, nem engednek, mert elrabolnak, vagy elüt a kamion szerintük...
2010. máj. 9. 21:49
 13/29 A kérdező kommentje:
Anyu, ha ideges vagy stresszel, nem bír enni..
2010. máj. 9. 21:50
 14/29 anonim ***** válasza:
7%
drága, szerintem nyugodtan diétára foghatod magad. a súlyod kicsit sok... nem hinném, hogy kövér vagy, de azért figyelj oda mennyit és mit eszel... tornázni otthon is lehet. anyád meg nem pánikol, h elrabolnak és valószínű a nappaliban nem csap el a csuklósbusz...
2010. máj. 9. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
100%
jaj szerintem ne foglalkozz vele velem is ugyanez volt csak a vicc hogy rajtam nemvolt felesleg max a fenekemen pici elkezdtem fogyizni mamám baszogatásaira ledobtam magamról 4 kilót most vagyok 168 cm /51 kg és 49-ig megse állok mert ha neki ezkell kapjabe megkapja amúgy már tisztaideg hogy mi lesz velem..szóval azóta hogy változott a súlyom elkezdett pánikolni ,hogy jajj ne fogyjak tovább..hogy is van ez?:D amúgy csakazt akarja hogy nekemis kisebbségi komplexusom legyen mert ő világ életébe duci volt de én most csonti leszek :D
2010. máj. 9. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:

[link]


SEMMI BAJ A TESTTÖMEGÉVEL!!!!!!!!!!!!!!

2010. máj. 9. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
22:00-nek üzenem, hogy nézze meg ezt a videót http://www.youtube.com/watch?v=aTIjRxT_Y9g
2010. máj. 9. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
10%
ezt remélem te se gondoltad komolyan hogy bárki egészségügyi szempontból vizsgálta a dolgot..esztétikailag korrigálható azért a súlya...egy kalkulátor nem fogja neked megmutatni hogy rendesen oszlik-e el a súly
2010. máj. 9. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
22-es vagyok és nem anorexiás -.- kicsit igenis erős lány vagyok
2010. máj. 9. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
100%

22:13...a kalkulátor nem mondja meg, hogy oszlik el a súlya...nem véletlen írtam fentebb, hogy a sport jót tesz neki...de arra semmi szüksége, hogy bárki valótlanul és látatlanban azt állítsa, hogy x kg felesleg van rajta...én 159 cm vagyok 57 kg volt a legalacsonyabb testtömegem felnőttként ...ekkor 34-es ruhákat hordtam, és gebének éreztem magam, mert egy-két csontom látszódott...


15 évesen nem kell fogyóznia, sportolnia nem ártana, de fogyóznia csak akkor kéne, ha 15 kg feletti plusz lenne rajta, és akkor is orvosi felügyelettel


a kicsi meg erős 22:00-ás lánykának üzenem, hogyha gyereket akar valaha, akkor (tippelem, hogy ő is 15-17 éves lehet) ne akarjon 168 kg/49 kg lenni

2010. máj. 9. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!