Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Anyukám állandóan azzal...

Anyukám állandóan azzal piszkál, hogy milyen kövér vagyok, pedig szerintem és más szókimondó barátaim szerint sem vagyok az! 169 cm és 63kg vagyok. Kicsi úszógumim valóban van, de normális ez, hogy folyton kritizál?

Figyelt kérdés

A nővéremet is mindig piszkálja, bár neki tényleg van egy kicsi feleslege... Csak azért, mert ő most nagyon lefogyott, mert stresszes a munkája. Ráadásul mások előtt teszi ezt, és olyan megalázó! Hiába mondom neki, hogy hagyja abba, azt mondja jó, és másnap ugyan úgy folytatja! Lassan már kezdem azt hinni, hogy nem vagyok elég jó neki! Miért teszi ezt velünk??

15/L


2010. máj. 9. 20:47
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
0%
22:13-as és az erős lányka is én vagyok ...és nem kicsi hanem kicsit írtam...168 cm azért nem éppen kicsi szerintem hanem normál és voltam már 49 kg nem is annyira régen ugyanezzel magassággal és még élek :)
2010. máj. 9. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
utolsó válaszoló, ha 159hez te 57 kiló voltál, akkor bizony erősek(és nehezek) a csontjaid. 49 kiló vagyok, 165höz. és volna min formálni. ugyancsak 34es ruhaméret. ne osszatok már itt okosságokat egy kislánynak. ha látja, hogy ez vagy az nem jó, akkor elmegy szépen és sportol. ha nem érzi magát kövérnek, akk valószínűleg csak "van rajta mit fogni"... sztem az anyád csak unatkozik, vagy nem tudom. nézz a tükörbe. tetszik amit látsz?? ha nem változtass, ha igen, akkor meg minden rendben. nem adtál képet magadról, millióképp elosztolhat a tömeged a testeden...
2010. máj. 9. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
ja és egyik válaszodba csak egy linket és egy erős kijelentést tettél ...az már más hogy előző vélemények valamelyike is tied..tényleg nem lehet megmondani ,hogy mennyi plusz kg van rajta és felesleges is mivel nem túl sok a kérdező anyukáját is maximum esztétikailag zavarhatja a dolog amire nem elég sportolás hanem egészséges táplálkozás se ártana(nem egyenlő koplalással mielőtt félreértelmezné bárki is)
2010. máj. 9. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
a 22:27-es és 22:30-as a 22:21-esnek szántam
2010. máj. 9. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
41%

linket raktam igen, mert kissé bosszantónak tartom, hogy rögtön lerohanja mindenki, hogy x kg feleslege van, holott a testtömegének semmi baja, formálódnia lehet nem ártana, de ezt nem tudhatjuk...


de végül is általános jelenség (nem csak itt), hogy a tinilánykák ideális alaknak a vézna nőket tartják .... nem egyszer le is írják, hogy csontik, gebék, véznák szeretnének lenni....és ehhez még eszement koplalókúrás tanácsokat is kapnak, sport nem divat, meg hát nem is tudnának sportolni, mert egy átlagos magasságú nő 50 kg alatt képtelen sportolni, mert nincs hozzá ereje....nem mellesleg, a pasik többsége nem szereti a vézna libákat, hanem az olyan nőket, akiken van mit fogni (félreértés ne essék, nem kövérnek kell lenni, hanem formásnak) ;)


ezek a mai tinik, akik ilyen soványak, majd 5-10-15 év múlva döbbenten fogják tapasztalni, hogy nem tudnak teherbe esni, gyakran még lombikprogramban sem, mert egyszerűen alkalmatlan lesz rá a méhük, hiszen a legfontosabb fejlődési szakaszban nem adták meg a testüknek a megfelelő tápanyagokat a megfelelő mennyiségben...nem mellesleg a mai lányok magasságáról készült statisztikát is megnézném majd 10 év múlva, amikor már elérik a végleges magasságot, nem lepődnék meg rajta, ha alacsonyabb lenne az átlag, mint a mai 25 éveseké

2010. máj. 9. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
érdekes én is 50 kg körüli szoktam lenni általában mégis másfél órát simán lekocogok meg tornázok...szerintem ez nem súlytól függ
2010. máj. 9. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
ja és nézdmeg a linkedbe ha 1 kg-al több lenne már enyhén túlsúlyosnak van számítva...majd pont azaz 1 kiló választja el a normált a túlsúlytól? azért nem...a kettő összemosódik
2010. máj. 9. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
Kicsi lány, figyelj, ha anyud nem enged el biciklizni, akkor kezdj el otthon ugrálókötelezni (ha elférsz valahol), egy idő után megunja és kirak az utcára tornázni :-D (engem mondjuk 13-14 évesen a szomszéd kívánhatott máshova, mert egy felmérés miatt napi több száz ugrálókötelezést csináltam esténként, ami fitten tartott, és bár nem voltam jó tornából, de ez az erőnléti felmérés jól sikerült a rákészülés miatt, amúgy újból el akarom kezdeni csakúgy, de most már nem férek el a lakás folyosóján, a csillár meg alacsonyan van). Ez az elütnek oké, félt, tény, nagyanyámék kis falujában is ütöttek el gyerekeket, mert rosszul van megoldva egy útkereszteződés, és nem látható be rendesen (meg persze lassítani se szeretnek, egyesek a Forma1-en képzelik magukat), de a zebrán is elüthetnek, ha zöld a gyalogos lámpa, szóval ez nem kifogás, ha figyelsz, akkor csökkentheted a kockázatot, esetleg a megnyugtatásukra megkérheted őket, hogy vegyetek védőfelszerelést (védősisak, jól láthatósági mellény, térdvédő, könyökvédő, csuklóvédő...), ebből talán látnák, hogy van benned felelősség (na, de azt akkor használni is kell).
2010. máj. 9. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
0%
szerintem anyukád alapjában véve nem akar neked rosszat. lehet hogy kicsit erősen fogalmaz mikor azt mondja kövér vagy, de tény hogy lenne mit leadnod. nekem is megmondta anno anyu, hogy figyeljek jobban az alakomra és teljesen igaza volt. (persze akkor nekem is rosszul esett) de hát nem jó hazugságban sem élni.
2010. máj. 10. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!