Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért nem fogyok?

Miért nem fogyok?

Figyelt kérdés
1 hónapja edzem heti 6x30 percet, és nem látom az eredményét. Végzek hasizom, far és combizom, karizom, hátizom gyakorlatokat. Mindegyiket 10 percig csinálom, és keverem őket (úgy hogy 30 perc legyen). Emelett nem csinálok semmi diétát, de azért valaminek kéne látszania, nem? Ötletek? Előre is köszönöm.

2017. márc. 3. 19:25
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem kéne látszania, ha az étrend nincs rendben... Simán ehetsz rosszul, bármi is a célod (az izmosodáshoz több idő kell, mint a fogyáshoz, de mindkettőnél fontos, mit s főleg mennyit eszel).
2017. márc. 3. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted a profi sportoloknak miert van centire kiszamolva minden kaja? Pedig napi 8 orakat edzenek..attol hogy sportolsz attol nem fogysz..a fogyas/hizas a kajalason mulik..a sport csak rasegit egy kicsit de a kaja a lenyeg
2017. márc. 3. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos az van, hogy a fogyás az étrenden múlik. Én is beleestem ebbe a hibába, azt hittem elég lesz, ha csökkentem az adagjajmat, de hiába. Életmódot váltottam, és december óta 6 kilotol meg is szabadultam. Ha kaloriabazison felviszed mit ettél és mennyit mozogtal, akkor látni fogod, hogy állsz. Engem ez döbbenetett rá, hogy egy óra kemény tornával amit elégetek, azt pillanatok alatt vissza is kajálom. Pedig komolyan jóval kevesebbet ettem, mint jól esett volna. Így inkabb elkezdtem megreformálni az étkezéseimet, jól is lakom, de mégsem veszik kárba a befektetett munka :)
2017. márc. 4. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!