Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 60kg-ról mennyire nehéz...

60kg-ról mennyire nehéz lefogyni pár kilót 16 évesen?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok és 170 cm. Egy éve 52 kg voltam és teljesen jól éreztem magam a bőrömben. Tegnap a suliban testsúlymérés volt és majdnem sírva fakadtam amikor megláttam, hogy 60kg vagyok. Gondoltam, hogy 52-nél több leszek, mert télen mindig felszedek pár kilót, de nyárra mindig le szokott menni. Most viszont nagyon kétségbeestem. Nem azt mondom, hogy csontkollekció szeretnék lenni, de valaki tudna nekem segíteni, hogy hogy tudnék fogyni pár kilót?

2017. márc. 3. 20:08
 1/10 anonim ***** válasza:
13%

Ugyanez volt velem is fel eve.16eves vagyok 172cm 60kg voltam aztan fogyoztam felevig azaz -10kg

mostanra jol erzem magam a boromben

Reggelire Fitness gabonapehely

Ebedre alma meg egy szendvics (zsirszegeny sajt barnakenyer)

Delutan nagyon sok gyumolcs

Este -abonett csirkemellsonka,sultcsirkemell salataval (pari sali hagyma ubi) vagy zsirszegeny turo, tojas abonettel

ilyesmi:D

meg ehetsz zabpelyhet

en ugy fogytam hogy alig ettem,de azert sose voltam olyan ehes hogy rosszul legyek

2017. márc. 3. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Megpróbálom én is ezt. Köszi a válaszod :)
2017. márc. 3. 20:27
 3/10 anonim ***** válasza:
nagyoon szivesen:D irjal még ha szeretnel tudni valamit
2017. márc. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell, pont jó vagy így. Ne legyél már gyökér. Légyszi, légyszi!!!!
2017. márc. 3. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem hobbiból akarok lefogyni kicsit. Nem érzem jól így magam :)
2017. márc. 3. 21:03
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Azért híztál mert fejlődsz ebben a korban teljesen normális hogy ennyit hízol. Az elsőre ne halgass ez az étrendnek nem nevezendő sanyargatás max arra jó hogy az izmodból fogyj amit 2szeresével fogsz vissza szedni ha benő a fejed lágya. Edz párszor egy héten és kerüld a csipszeket meg a hasonló kajákat 16 évesen ennél többet ne csinálj. Az alakod formálása legyen a cél ne a fogyás. Én 168 centihez vagyok 60kg 20 évesen és soványnak mondanak tehát a 170centi 60 kiló teljesen jó.
2017. márc. 3. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
vágd rövidebbre a hajad, ne vegyél fel annyi ruhát
2017. márc. 3. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
74%

Otthon nincs mérleged? Amin néha ruha nélkül meg tudod mérni magad?

Addig semmi bajod nem volt magaddal, amíg az iskolai mérleg nem mutatott 60 kg-t? Ez azt jelenti, hogy nem látszik rajtad felesleg, akkor meg minek izgulsz? Főleg, ha tudod, hogy nyárra le szokott menni az a pár télen felszedett plusz kiló... Ezek csak számok, nem kell belebetegedni...

2017. márc. 4. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
78%
Jézusom, az első. 172 centi 50 kg. Rendesen anorexia, zöröghetnek a csontjai.
2017. márc. 4. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Son Rani ***** válasza:

Utolsó válaszoló, az anorexia nervosa a nevéből adódóan egy mentális betegség nem pedig fizikai. És ilyen szavakkal ne is dobálózz, attól mert valaki vékony, nem azt jelenti h beteg.

Neked meg a fejed konghat amúgy rendesen a benne lévő üres tértől

2017. márc. 13. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!