Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan terjek vissza?

Hogyan terjek vissza?

Figyelt kérdés
16eves vagyok 172cm fel ev alatt fogytam -10kg-ot es ennek nagyon orulok,de kb koplalt vegig.Most hogy 50kg vagyok szeretnek visszaterni a regi etrendre es pl megenni kisebb sutiket mint pl makos meggyes retes,ujra pizzazni ilyenek.De felek hogy minden vissza fog jonni soot meg tobb is mint voltam,mit tegyek avagy mit egyek?😅😅
2017. márc. 5. 15:49
 1/3 anonim ***** válasza:
63%
Könnyebb a lelkemnek ha trollnak hiszlek. Agyhalott.
2017. márc. 5. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
miert is?
2017. márc. 5. 16:52
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem a pizza előtt szedj egy kis izmot magadra, hogy legyen ami elhasználja a normál szénhidrátbevitelt.

Szóval egyél elég húst, kicsit emeld a szénhidrátot és járj erősítő edzésekre. Ha már jó karban vagy, megerősödtél, akkor néha belefognak férni a finomságok is, legfeljebb aznap még többet edzel, akkor már kardió is legyen.

Ha 50 kg-san, kevés izommal kezdesz pizzát tolni, akkor nagyon hamar felhízol a koplalás után és az nem izom lesz.

2017. márc. 7. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!