Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen ez a mintaetrend?

Milyen ez a mintaetrend?

Figyelt kérdés

Sziasztok!:) Kicsit szeretnem "formaba hozni" magam, 165 cm 58 kg vagyok jelenleg, kb 5 kg-t szeretnek leadni. Mit szoltok ehhez az egy napi etrendhez?

Ebredeskor egy pohar meleg citromos viz

Reggeli:zabkasa tejjel fozve(kb 4ek), kis mezzel edesitve, bele par szem dio

Napkozben: 1 alma, 1 karalabe, 1 teljes kiorlesu peksuti

Ebed: 1 nagy szelet csirkemell, melle boseges salata(paradicsom, retek, uborka, stb), feta sajt, egy szelet teljes kiorlesu kenyer

Uzsonna:1 szelet teljes kiorlesu kenyer, 2 fott tojas, paradicsom

*30 perc futas, es 30-40 perc kardioedzes*

Vacsora: natur joghurt kis turoval es edesitoszerrel, chia maggal(errol azt hallottam egeszseges:D) es granatalmaval

Emellett 7.5dl zold tea uresen es 7.5dl viz a delelott folyaman, delutan "ahogy jon" etkezesek elott egy pohar viz altalaban, valamint edzes kozben.

Valaki, aki ert hozza egy kicsit, velemenyezne?:) nem szamoltam a kaloriakat, nyugodtan kritizaljatok ha sok vagy keves, holnapra ez a "menu" mar kesz van, de a tovabbiakban szivesen valtoztatok ha kapok otleteket. Valamint az erdekelne, hogy ha kovetem a dietat, kb mennyi ido lenne mire valami valtozast eszlelek?Koszonom elore is a segitseget, es bocsi az ekezetek hianya miatt:D


2017. márc. 5. 21:34
 1/1 Krisz85 ***** válasza:

na végre már valaki, aki nem teljesen reménytelen.../külön köszi/


jó lesz ez, de


egyrészt ha lehet akkor kaja előtt fél órával ne igyál, mert a víz felhígítja a gyomorsavat és az emésztés hatékonysága csökken mivel két három óránként kajálsz, én pl úgy szoktam hogy kaja után fél egy órával iszom a következő kaja előtti fél óráig.


a kajád nem rosz, kicsit keveslem fehérjét,


hol a tojás?! ch- még azért kéne, pláne ha ennyit kardiózol, bár súlyzós edzés ,vagy legalább valami trx stb kéne hogy valami komolyabb izommunka legyen, főleg futás mellett


Ebredeskor egy pohar meleg citromos viz -- ez mi célból?


Reggeli:zabkasa tejjel fozve(kb 4ek), kis mezzel edesitve, bele par szem dio , --- nem rossz, de a tejnek nincs fehérjetartalma, de legalább van tejzsír, tejcukor, amúgy az elv nem rossz


Napkozben: 1 alma, 1 karalabe, 1 teljes kiorlesu peksuti


na ez uzsonnának nem is rossz...


Ebed: 1 nagy szelet csirkemell, melle boseges salata(paradicsom, retek, uborka, stb), feta sajt, egy szelet teljes kiorlesu kenyer

Uzsonna:1 szelet teljes kiorlesu kenyer, 2 fott tojas, paradicsom

*30 perc futas, es 30-40 perc kardioedzes*


nem rossz ,de az 1 szelet kenyérnél azért több szénhidrát kéne a többi jó


Vacsora: natur joghurt kis turoval es edesitoszerrel, chia maggal(errol azt hallottam egeszseges:D) es granatalmaval

Emellett 7.5dl zold tea uresen es 7.5dl viz a delelott folyaman, delutan "ahogy jon" etkezesek elott egy pohar viz altalaban, valamint edzes kozben.



ne itt van egy kis gond, itt inkább a túrót kéne eröltetni, vagy a tojásrántottát, mivel ezek lassabban felszívódó fehérjék, de itt este már nem kéne szénhidrátot enni, még gyümölcsöt sem


nem rossz de elég pusztán 20 deka sovány túró, vagy cottage cheese zsírszegény, esetleg egy kis zöldség mehet mellé


mivel rajtad már nem sok felesleg van, a nagyon tiszta kaja szinte kötelező, nagyon minimális - vagy inkább semmi - gyümölcsbevitellel.

2017. márc. 6. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!