Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen ez a mintaétrend?

Milyen ez a mintaétrend?

Figyelt kérdés

165 cm, 65 kg, 30 év, nő

[link]

Több zsír mehet pl. úgy is hogy nem zsírszegény, hanem házi joghurtot eszek?

Heti 4 súlyzós edzés+naponta szobabicikli


2014. aug. 29. 12:01
 1/6 anonim ***** válasza:
A zsírt beviheted olajos magvakból is. Pl a 2. étkezésedbe ahol zabot eszel joghurttal, nyugodtan megcifrázhatod lenmaggal,mogyoróval,mandulával vagy akármivel.
2014. aug. 29. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nagyon belassult az anyagcserem... mit valtoztatnatok?
2014. szept. 1. 12:28
 3/6 blazeeee ***** válasza:

Ez így teljesen rendben van, mehet mellé multivitamin, nagyon fontos ! pl.: Biotech USA boltokban van a "one a day", ami 3000 ft 100 db, de szeptemberben 2000 ft. Megéri venni én most tankoltam fel 4 dobozzal. napi 1 alaphoz elég, de lehet 2 is a sok mozgás miatt.

A házi joghurt tele van más egészséges dolgokkal ami a zsírszegény, hígított bolti szarokban nincs. Zsír ide vagy oda, én tuti a házi készítésűt választanám!

2014. szept. 2. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 blazeeee ***** válasza:

Ha az anyagcsere lelassulására abból következtettél hogy kevesebbet használod a wc-t "nagyobb projektek elvégzésére" nem azt jelenti hogy lelassult. Teljesen normális.

Ha másból következtetsz erre, írd meg hogy miből, hátha segíthetek, akár más.

2014. szept. 2. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Szia! Nagyon sokat segítettél. Holnap megyünk is és megvesszük ezt a vitamint. Jobb mint a centrum meg hasonlók? Nagyon kell szerintem. Már 2 hete idegbeteg vagyok. Kiabálok, veszekszek mindenkivel...
2014. szept. 3. 11:24
 6/6 A kérdező kommentje:

Igen, kevesebbet használom a wc-t. Már vettem mályvalevél+szenna teát...ki tudja. Egy próbát megér...Pedig eszek egy csomó rostot, megiszok vagy 3 liter vizet+2 liter teát is simán 1 nap.

Fogyni viszont alig fogyok. 3 hét alatt -1 kg. Ez az utolsó néhány olyan nehezen megy le. Pedig azt hittem 1 hónap alatt végzek, de ezek szerint nem...

Most vagyok a holtponton szerintem. :(

2014. szept. 3. 11:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!