Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit gondoltok, ez tényleg igaz?

Mit gondoltok, ez tényleg igaz?

Figyelt kérdés

Én úgy érzem, hogy most megvilágosodtam, mindent értek, hogy mit miért tett a testem úgy ahogy tett! Azt hittem hogy a genetika tehet arról, hogy mindig visszahízom, ha leadok 20-30kgot, de ez nem így van! Csak így reagált az éhezés után, amikor visszatértem a normális étkezéshez... Ti mit gondoltok erről, tényleg igaz lehet, hogy az álom alak eléréséhez nem is koplalásra van szükség?

[link]



#fogyás #jojó-effektus #a fogyás titka
2017. márc. 7. 01:10
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ezt itt kb. mindenki tudja... Nagyon alap. Hogy lehetne álomalak gyengítő, betegítő, izombontó koplalással? Nagy butaság.
2017. márc. 7. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen igaz,nagy lépést tettél előre,hogy ezt felismerted!
2017. márc. 7. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet koplalással fogyni. Én már majdnem egy éve alig eszem és fogyok. Csak no. Vannak akik visszaállnak és ezért természetesen híznak.
2017. márc. 7. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
utolsó: nem arról van szó, hogy nem lehet koplalással fogyni, én is így fogytam...csak a videóban a nő azt említi, hogy az ilyen fogyás csak látszat fogyás és nem tartós
2017. márc. 7. 13:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!