Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről az étrendről?

Mit gondoltok erről az étrendről?

Figyelt kérdés

Reggeli:3 tojás egy kiskanál oliva olajjal

Tízórai:1 narancs

Ebéd: 2 Szelet teljes kiőrlésű magvas kenyér 2 szelet pulykamell sonkával és csípős paprikával

Vacsora:1 grill csirkecomb vagy 2db tojásból rántotta



2016. dec. 13. 19:07
 1/10 anonim ***** válasza:
Jò, de kevès. Persze ha 40 kg vagy ès 150 cm, akkor elmegy esetleg.
2016. dec. 13. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
172 centi vagyok de csak 2-3 kilót szeretnék fogyni
2016. dec. 13. 19:13
 3/10 anonim ***** válasza:

Kevés a fehérje és a kalória, a zsír is necces, de az lehet, hogy elmegy rövidtávon.


Tökmindegy, mennyit akarsz fogyni, jól kell enni. 2-3 kiló miatt főleg ne lassítsd be az anyagcserédet, bár amúgyse.

2016. dec. 13. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Kevés, nagyon.
2016. dec. 13. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Egyébként amikor ezeket kiírjátok, akkor csináljátok is, vagy csak egy kósza agymenés, aztán 2-3 nap alatt kiderülne, hogy 4-szer ennyi étel alatt a falat kaparjátok? Tényleg érdekel, hogy mi van ezzel... Főleg amikor elhízott lányok írnak, akik csillió kalóriát ettek eddig, de most hirtelen pár falaton akarnak élni.

Kicsit összegyűltek az ilyen emlékek, nem te tehetsz róla, kérdező, neked még egész épeszű étrended van, csak kevéske. Kipróbáltad már, hogy egyáltalán működsz-e ennyivel? Sokan tudnak koplalni, de sokan nem, s ami nem megy, az nem annyira fontos, hogy működne-e, ha menne...


A zöldséget is hiányolom.

2016. dec. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Eddig is figyeltem az étrendre már le is fogytam 10 kilót de meg 2-3 kiló van amit le kéne és gondoltam csökkentem kicsit még a kalóriát :)
2016. dec. 13. 21:59
 7/10 anonim ***** válasza:
Kevés rost + idő = emésztő rendszeri/bél betegség (akár nagyon komoly is, pl rák...)
2016. dec. 14. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha csak tojás van a napodban, az nagyon kevés fehérje bárkinek. Az óvodás gyerekem eszik ennyit, ha nem többet. Hol vannak a zöldségek? 1 narancsból és egy pici paprikából kívánod bevinni az összes fontos (zöldségekben, gyümölcsökben fellelhető) vitamint? Nemá...
2016. dec. 14. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Tojásból is beviheti a fehérjét bőven, csak ahhoz nem 5 darab kell, hanem sokkal több.

A zöldséget azért nem értem, mert azzal úgy ehet az ember többet, tápanyagdúsabban, élvezetesebben, akár még laktatóbban is, hogy a kalóriát nem dobja meg nagyon. Persze sokfélék vagyunk, de a legtöbb esetben nagyon hasznos enni.

2-3 kiló hamar lemehet, HA van miből, végső esetben akár hangyányit rosszabbul is ehet az ember, mint ami tartósan megfelelő, de azért nem ártana szedni valamit (vitaminok, ásványi anyagok).

2016. dec. 14. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
"Tojásból is beviheti a fehérjét bőven, csak ahhoz nem 5 darab kell, hanem sokkal több." Én is pont erre gondoltam, ő ötöt írt, az kb. 25 gramm fehérje, plusz pár gramm a mellsonkából.
2016. dec. 14. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!