Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan lehetne lefogyni...

Hogyan lehetne lefogyni evészavarokkal?

Figyelt kérdés
Egy ideig evészavaraim voltak. Részből leszoktam róluk, de többet híztam vissza, mint amennyit lefogytam. Iskolában nem tudnám folytatni, de otthon is az édesanyám megfigyelés alatt tart. Nagyon le szeretnék fogyni, de semmilyen diéta sem segít. A barátaim szerint hülye vagyok, mert tovább az evészavarral szeretném folytatni a fogyást. Ti hogy vagytok ezzel? Ha van történetetek, nyugodtan írhattok privátban is. A degradáló véleményeket nem igénylem, mert nélkülük is eléggé labilis ember vagyok. Köszönöm! ☺

2017. márc. 7. 10:10
 1/9 anonim ***** válasza:
Sportolj, azzal formásodsz meg jót is tesz. Esetleg menj el anyukáddal együtt egy dietetikushoz és az ő általa beállított diétán élj.
2017. márc. 7. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Próbáltam sportolni, de nagyon gyorsan belefáradtam. Gyorsan és erőfeszítés nélkül szeretnék lefogyni. Ez hülyén hangzott, de iskola mellett nincs időm sportolni se különféle kajákat készíteni. Anyám normálisan sem szokott főzni, kacifántos ételeket meg már pláne nem. A tapasztalataitok érdekelnének. Ti hogyan értékek el evészavarral a célotokat? Biztos vannak itt olyanok. Nagyon segítenétek, köszönöm.
2017. márc. 7. 10:27
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Az evészavarból kéne kigyógyulni úgy sokkal könnyebb sportolni ha pótolod normálisan az energiát.
2017. márc. 7. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
60%

Nincs könnyű út. Nincs különleges kedvezmény csak neked, hogy könnyen és erőfeszítés nélkül lefogysz (ha kell egyáltalán). Iskola mellett nincs időd? Mi lesz,ha majd dolgozol és családod lesz? Itt van egy kis motivációs anyag :


[link]

2017. márc. 7. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

"Próbáltam sportolni, de nagyon gyorsan belefáradtam."

Nyilván először hamar elfárad az ember és nem bír sokat. De aztán majd belejössz. Én úgy vettem észre magamon, hogy amióta rendszeresen mozgok, sokkal több energiám van. Ha nem tudok valamiért sportolni, akkor hiányzik.

Fárasztó, de olyan jól eső fáradtság.

Gondolom, azért híztál vissza többet, mert éheztetted magad.

A barátaidnak valószínűleg igaza van. Beteg vagy. Inkább azzal kéne foglalkozni, hogy meggyógyulj. Gondolom, tök sovány vagy és nem is kéne fogynod.

2017. márc. 7. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
100%
Szia megértelek, én is evészavaros voltam (vagyok?) de ennek ellenére ne haragudj meg, nem szívesen segítenék abban, hogy hogyan tedd tönkre magad :/ Én is nehezebben fogyok mint amikor először belekerültem, valószínű lelassult az anyagcserém.Még mindig szigorú vagyok az étkrezést illetően, de nem tudok már napi egy almán élni, és azt neked sem ajánlom. az élethez, munkához, sulihoz energia, és ahhoz azért enni kell valamennyit. Ajánlom neked a kaloriabázis.hu oldalt,én pl ezen szoktam kiszámolgatni, hogy mennyi kalóriát vittem be, illetve melyik étleben mennyi a kalória, meg szénhidrát. Azzal hogy leírom mit és mennyit eszem, sokkal jobban tudom fegyelmezni magam.Szerintem beszéld meg anyukáddal, hogy enni fogsz, de olyat szeretnél enni ami egészséges és nem hizlal, pl zöldségekből készült ételek. Bár tudom, ez nem könnyű, ha otthon ellenőrizgetik, mit eszel. Nem tudom, hogy most miket szoktál enni, ha gondolod leírhatod és akkor többet is tudok segíteni. Sportról meg annyit, hogy mindenképp előnyös szerintem, nagyon sokat tud segíteni, bár önmagában nem elég a fogyáshoz, de hasznos és rásegít :) Milyen sportot próbáltál? elhiszem, hogy nem egyszerű suli mellett, de nem kell minden nap, heti 3-4 alkalom. Sajnos az ilyen "itthon tornázok" dolog nekem sem jött be, ezért olyan edzést kerestem ami időponthoz kötött, és csoportos, mert így sokkal motiválóbb és nem unok bele. Keress olyan sportot amit szívesen csinálnál és még élveznél is: pl aerobik, spinning, vagy valami tánc esetleg. vagy futhatsz is, úgy hogy közben zenét hallgatsz. Most így ennyi jutott eszembe. A gyors fogyással, és hogyha nem eszel semmit, azzal sajnos könnyű visszaszedni a kilókat, nem kell sokat enni, de azt a keveset oszd el több részre, mert így gyorsabb az anyagcsere:). Ha kérdésed van írj nyugodtan
2017. márc. 8. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Son Rani ***** válasza:
Ha az a baj, hogy folyton éhes vagy, akkor próbálj koffein tablettát szedni, az még energiát is ad. Ugyanez vonatkozik a zero energiaitalokra. Szénhidrát megvonással lehet a legjobban fogyni ha közben enned is kell, csirke hús, kefír, natúr joghurt. A salátákban, zöldésgekben is nagyon kevés kcal van
2017. márc. 13. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Son Rani ***** válasza:

Ya, és a fontos még az anyagcsere pörgetése lenne.

Cayenne bors, kávé, zöld tea, koffein kapszula, energiaital, fahéj... stb.

Meg úgy alapvetően bármi csípős

2017. márc. 13. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Milyen magas vagy es hany kilo?
2017. ápr. 2. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!