Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék újra vékony lenni?

Hogyan tudnék újra vékony lenni?

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok, anorexiából "gyógyultam" nemrég.Most 174 centi és 56 kiló vagyok.Nagyon meghíztam.1,5 hónapja 46 kiló voltam.Ez durván 10 kiló :( Most egy tehén vagyok és nem érzem jól magam így.

Hetente 4x 1 órát intenzíven sportolok, ezenkívül a hétvégéken is sokat mozgok.Most megtoldottam minden nap 1 órás tornával.

Beszűkítettem az étrendem 3 étkezésre, semmi nasi.

Szeretnék lefogyni 52 kilóra, de nem szeretném megint a többszörösét visszahízni.

Ha tudsz, légyszíves segíts,hogyan tudnék visszahízás nélkül újra lefogyni.


2010. máj. 10. 20:34
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az étrendet a pszichológussal kellene megbeszélni.

Ehhez ő ért a legjobban.

2010. máj. 10. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim válasza:
100%
hamarosan ujra az leszel ez egy öedögi kör (6)
2010. máj. 10. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
nem gyógyultál te semmiből, irány vissza a dokihoz :(
2010. máj. 10. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Az a nagy baj, hogy te nem gyógyultál ki:( Egyél egészségesen és sportolj, meg kell elégedned magaddal, távol állsz a kövérségtől, de ha mégse érzed jól magad a sport alakitsa a tested.
2010. máj. 10. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:

Tényleg lehet,hogy nem gyógyultam meg?

Nem tudok élni így és újra elkezdtem vágni az ereimet:(

Kezdek félni, hogy kezdődik minden előlről..

2010. máj. 10. 21:39
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
A te magasságodhoz olyan 62kg +/- 5kg is normális. ...Szerintem nem gyógyultál meg :/
2010. máj. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:

Hát az biztos, hogy nem vagy tehén és nincs rajtad fölösleg!! Egészséges táplálkozás és mozgás mellett hogy gondolhatod hogy kövér vagy? Hallgass már az eszedre és fejezd be a hülyeségedet! Ne akarj megint fogyni, kérlek!

Már ebben az évben nem lesz divat végre az anorexia, újra a nőies formák kerülnek elő.

Az 56 kg is kevés 176 cmhez bőven. Az 56 egy szép szám. Ne ess vissza.

2010. máj. 10. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem a 165,5 centimhez álomsúlyom az 56 kiló, voltam annyi és csinos voltam. Most 62 vagyok, 68-ról fogytam ennyire. Szóval ha ennyivel magasabb vagy nálam, akkor ha én tök jó voltam 56 kilósa, te sovány lehetsz. Ne akarj tovább fogyni. Megnézem mennyi az ideális súlyod.

2010. máj. 11. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:

Szia! Újra én vagyok, megnéztem! A BMI-d 18,5, vagyis sovány vagy. Ideális súlyod 65,1 kiló lenne!

Ne akarj fogyni. Sportolj, az jó dolog, az izom meg nehezebb mint a háj, így ha sportolsz, ne aggódj a súlyod miatt, sok-sok izom csalós ha a mérlegre állsz!

2010. máj. 11. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
174 cm-hez az 56 kiló még bőven a vékony kategória, de ezt nyilván nem látod be, mivel ez a betegséged lényege. kezelt szakember? ha igen, vissza kell hozzá menni, mert úgy látszik, mégse gyógyultál meg, ha meg nem kezeltek, akkor sürgősen keressetek olyan pszichológust, akinek ez a szakterülete. foglalkoznak veled a szüleid?
2010. máj. 11. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!