Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék újra vékony lenni?

Hogyan tudnék újra vékony lenni?

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok, anorexiából "gyógyultam" nemrég.Most 174 centi és 56 kiló vagyok.Nagyon meghíztam.1,5 hónapja 46 kiló voltam.Ez durván 10 kiló :( Most egy tehén vagyok és nem érzem jól magam így.

Hetente 4x 1 órát intenzíven sportolok, ezenkívül a hétvégéken is sokat mozgok.Most megtoldottam minden nap 1 órás tornával.

Beszűkítettem az étrendem 3 étkezésre, semmi nasi.

Szeretnék lefogyni 52 kilóra, de nem szeretném megint a többszörösét visszahízni.

Ha tudsz, légyszíves segíts,hogyan tudnék visszahízás nélkül újra lefogyni.


2010. máj. 10. 20:34
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:

Az utolsónak:

Kérlek gondolkozz egy picit mielőtt beszélsz, illetve leírsz valamit.

Tudod beteg voltam és nem tudom meggyógyultam-e.És tudod 46 kilósan is malacnak láttam magam, amikor kórházban feküdtem, most egy kisebb bálnának és önerő kell ahhoz, hogy megálljam azt, hogy újra koplaljak.Nem tudom mihez kezdjek, mert nem hihetek a saját megítélésemnek, öngyilkos akartam lenni,mert ez így nem élet.

U.i:Nem holmi heccből teszek fel kérdéseket, hanem mert választ szeretnék kapni, és ezzel fordulok az olvasókhoz.

Eddigieket köszönöm.

2010. máj. 13. 17:48
 22/25 anonim ***** válasza:
menj vissza az orvoshoz. vékony vagy, nem bálna. bálna az én vagyok, 75 kilósan.
2010. máj. 13. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Vékony vagy ne fogyózzés keress magadnak rendes barátokat és vmi hobbit nehogymár iylen hülyeségekkel foglakozz...ja és tanuéj sokat
2010. máj. 13. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
HÁt ne haragudj,de igazűn sokat gondolkodtam mielőtt leírtam volna, és azóta is, viszont a véleményem nem változott.Ha neked tényleg az a legnagyobb problémád,hogy 3 kilóval többnek látod magad,akkor nagyon gratulálok.Ezt az egészet te provokáltad ki magadnak, nem kapsz elég figyelmet? Mit gondolsz miből ered ez a "betegség"? Ha nagyobb problémáid lennének rohadtul nem foglalkoznál egy két dekával.Menj el pszcihológushoz,mert nem beteg vagy, hanem bolond.
2010. máj. 13. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim válasza:
Te még mindig beteg vagy....Én 170 centi vagyok, és 65 kg...és?? Jól érzem magam, és ezt észre is veszik rajtam.-...
2010. máj. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!