Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kalóriaszámolás mellett nem...

Kalóriaszámolás mellett nem megy a fogyás, ha pedig nem számolom akkor viszont fogyok, hogy lehet ez?

Figyelt kérdés

Más is van így? Esetleg rosszul számolok? Mindig megijedek,h kb dupla annyi kalóriát habzsolok be,mint amennyit kéne. Ezekszerint rosszul számolok,vagy hülyeség ez a kalória számolás?

170/49N



2017. márc. 14. 01:37
 1/10 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy számolod a kalóriákat, de ha nem müködik neked, akkor a hiba benned illetve a módszeredben van.


A legtöbb embernek, aki tényleg szabályosan, komolyan csinálja, használ, fogy mellette.

De ilyet még nem hallottam, hoyg valaki csak akkor fogyjon, amikor NEM számolja a kalóriákat - ha igen, akkor meg nem. Ez egyértelmüen arra mutat, hogy rosszul csinálod.

Viszont a magasságod-súlyod alapján egyáltalán nem kellene/szabadna fogynod, mert már így is a normál súly alsó határa alatt, a sovány kategóriában vagy.

2017. márc. 14. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha a 49 nem az életkorod, hanem a súlyod van az IQ-d, akkor fordulj orvoshoz.

170 centi mellett 49 kilóból fogyni "véletlenül" sajnos elég súlyos betegséget jelent.

2017. márc. 14. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Rosszul szamolsz.


A kaloriaszamitas hogy lenne mar hulyeseg? Akkor neked nyilvan a fizika meg a kemia is az :)

2017. márc. 14. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ha neked nem működik, akkor ne számold. Felesleges számolni, ha te anélkül fogysz.

Egyébként engem is érdekelne, hogy a 49 a súlyod vagy az életkorod?

Ha a súlyod, akkor inkább azon kéne gondolkodnod, hogy hogyan hízzál!

2017. márc. 14. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Pl most is ejjel,hajnalban es reggel telefaltam magam,inkabb nem is szamoltam a kaloriat,mert kb szerintem 6000lehetett(ettem,spenotot,gombat,paradicsomot,melegszendvicskremet kolesgolyoval,sok írót ittam,utána kakaós kávét,paradicsomlevet,savanyusagot,majonezzel,majkremmel,kolesgolyoval,íróval,ecettel,ketchuppal es utana még ettem tejfolt narancsal meg földimogyorót sokat kolesgolyoval. Elozo masfel napig nem ettem semmit. Most megint nem fogok majd csak holnap este. De igyis joval tobb kaloriat eszem meg szerintem,mint amennyire szuksegem lenne. Vagy ha egyszerre sokat eszik az ember akkor az nem szivodik fel mind vagy hogy működik ez?
2017. márc. 14. 09:20
 6/10 A kérdező kommentje:
Sulyom ennyi. Telen megalltam a fogyasba.
2017. márc. 14. 09:23
 7/10 anonim ***** válasza:
Fordulj pszichológushoz.
2017. márc. 14. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Mar megint te?


Irany a pszichologus, de tenyleg.


Ezert erre valaszolok, mert lathatoan nagy a sotetseg:

"Vagy ha egyszerre sokat eszik az ember akkor az nem szivodik fel mind vagy hogy működik ez?"


Nem a napi kajamennyiseg a lenyeg, hanem a napi atlagok es trendek. Tehat pl. annak van jelentosege hogy egy heten napi atlagban mennyi kaloriat ettel, es hogy ezek az atlagok hogyan alakulnak hosszabb tavon.


Ha ehezel egy napot, aztan telefalod magad, aztan megint ehezel, akkor nyilvan nem fogsz hizni.


De meg 1x nyomatekosan mondom, irany a doki, mert nem vagy komplett.

2017. márc. 14. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nem direkt csinalom,most is csak ennék:( pedig tele vagyok,rendesen kidomborodik ilyenkor a hasam,ha teleeszem magam. Feszul es mégis még mindig csak ennék
2017. márc. 14. 11:06
 10/10 anonim ***** válasza:
Mi lenne ha csinalnal egy rendes etrendet rendes kajakkal?
2017. márc. 14. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!