Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni ha folyamatosa...

Mit lehet tenni ha folyamatosan éhségérzetem van?

Figyelt kérdés

Úgy érzem egész nap tudnék enni..ahogy felkelek a vasárnapi ebéd után az asztaltól (majd szét pukkadok) és éhes vagyok de közben a hasam tele van...

45/n vagyok pajzsmirogy alulműködéssel. 170/65 kg. de félek hogy elhízok ha így folytatom....ezt pár hónapja érzem. valakinek valami ötlete- köszönöm előre is a segitő válaszokat.



2017. márc. 14. 10:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Megkeresni egy orvsot, mert ez nem normális. (Kivétel az az eset, ha valami élelmiszert (szénhidrát, zsiradék) teljesen letiltottál, mert akkor az hiányzik a szervezetednek, és addig érzel éhséget, amíg azt meg nem kapja)
2017. márc. 14. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A PM alulműködés nem okoz éhséget, csak ha a hízástól való félelmedben nem eszel.

Nem írtad, milyen a napi menüd, de már reggeltől kiegyensúlyozottan kell enni, hogy ne legyél éhes.

2017. márc. 14. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező.

Próbálj lassan felszívódó szénhidrátokat fogyasztani amik egyensúlyban tartják a vércukorszinted és így elkerülhető az étkezések közötti farkaséhség. Ha viszont akkor is éhes vagy amikor már pukkadásig etted magad, az szerintem is olyan dolog amiben orvos tanácsát kellene kikérni.

Szerintem a Pajzsmirigy alulműködés nem okoz ilyesmit.

2017. márc. 14. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Biztosan éhes vagy? Nem csak valami után sóvárogsz?
2017. márc. 14. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!