Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Van olyan szakember Szegeden,...

Van olyan szakember Szegeden, aki segít leadni a szülés után rajtam maradt 25 kg-ot?

Figyelt kérdés
Az önerőből töténő diéták nem mennek, ezért keresek valakit, aki nem kókler és valóban tud segíteni. ELőre is köszönöm!
2010. máj. 10. 21:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
68%
van, háziorvosod kivizsgál, majd a kórházban a dietetikust meglátogatod - ússz és sétálj sokat (vidd a gyereket, pakold meg a babakocsit egyre több üveg ásványvízzel), ha fittebb leszel, kezdhetsz bringázni vagy futni (személyi edző segítségét pedig a fitness teremben veheted igénybe)
2010. máj. 10. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%
Van.
2010. máj. 10. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
54%
Edzőterm És ott lesz egy edző :) Ő mindenben segít neked :) Ha szépen megkéred még étrendet is ír :)
2010. máj. 10. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Időm nincs edzőterembe járni a gyerek mellett, a mozgással nincs baj, rohangálok egész nap, cipekedek, sétálok, kerékpározok, szaladok a pici után. A kórházat már megjártam, nincs semmi bajom, volt vérvétel stb... a testkontroll diétát ajánlották, amit elkezdtem, majd abbahagytam, mert 5 ételen kívül egyszerűen nem tudtam mást kitalálni magamnak. Megvettem a könyvet is, amiben elkészíthetetlen receptek vannak olyan alapanyagokból, amit csak hipermarketekben, vagy leginkább sehol nem tudok beszerezni. Ezért kérdeztem, hogy olyan dietetikus létezik-e aki kifejezett étrendet tud előírni mondjuk havi lebontásban.

A második válaszolót kérem, hogy meg ne írja, hogy ki az, felkeresni a tanácsára úgysem fogom.

Ha van itt valaki, aki érdemben is tud segíteni, kérem írjon.

Köszönöm!

2010. máj. 11. 10:24
 5/12 anonim ***** válasza:
Nincs senki sem, aki vigyázni tudna a picire, amíg te elmész edzeni? A legjobb ugyanis tényleg egy edzőterem volna neked, ott a személyi edző táplálkozásban és edzésben is segít! Hetente 3x ha le tudnál menni, az jó volna... Mekkora a babád?
2010. máj. 11. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
Hát egy cipőben járunk...szegedi vagyok én is, másfél éves a kisfiam és 20kg-t kellene fogynom. 90 napos diétával már lejött ősszel 8kg. Most úgy csinálom, hogy nem eszek kenyeret, tésztát, cukrosat...sok folyadék, és mivel én sem tudom megoldani az edzőtermet, dvd-ről tornázok mindennap 45 percet (Cindit+Norbi felváltva) amíg délben alszik a kicsi. Ha így nem fogyok le, akkor sehogyse. Szerintem ezért kár fizetni valakinek, hogy ezeket megmondja neked.
2010. máj. 11. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
15 hónapos a picim, pont a járástanulás kellős közepén vagyunk, így a mozgásból kijut. Másjellegű mozgást (aerob) nem tudok csinálni, mert fájnak az ízületeim a túlsúly miatt. Először szeretnék valamennyit fogyni, és utána kezdenék csak tornázni. Ezért kérném valaki olyan segítségét, aki összeállít egy étrendet, amit követni tudok, hogy lemenjenek a kilók.
2010. máj. 11. 21:11
 8/12 anonim ***** válasza:
szia! a diabetológián van egy Császár Tímea nevű doktornő, nagyon rendes. szerintem felkeresheted a problémáddal. nekem a terhességi cukor miatt volt vele dolgom. nagyon szimpatikus nő.
2010. máj. 11. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
köszönöm, megpróbálom megkeresni!
2010. máj. 12. 13:45
 10/12 anonim ***** válasza:

De mozogni otthon is tudsz!

Az nem lenne jó? Szíves össze állítok neked pár gyakorlatot amiket végezhetsz. Meg online is van ilyen.


Kaja: női magazinokba szoktak éttrendeket tenni. te nem szoktál ilyenek olvasni? Nekem van pár ilyenem, szíves elküldöm neked, ha kell. :)

2010. máj. 12. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!