Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Vékony vagyok de ahasam nagy!?

Vékony vagyok de ahasam nagy!?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok 165cm és 49 kg. Egészségesen étkezem már több hónpaja hogy izmosodjak, sportolni sportolok versenyszerűen és heti 5 edzésem van. Proteint pótlót is fogyasztok de kizárólag csak edzés után. De egy a problémám. Oldalról nagy a hasam és sehogy se laposodik és karcsúsodik. Pedig arra is edzek külön. És ez nagyon zavar. Mi miatt lehet? És mi lehet a megoldás?

2017. márc. 23. 23:11
 1/6 A kérdező kommentje:

* a hasam.

Ja és lány vagyok

2017. márc. 23. 23:12
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Probald megtalalni azt az etelt, ami esetleg felfujodast okoz, pl tejtermekek.

Szerintem a 165 centidhez a 49 kg keves, mert novesben vagy es nem tudsz fejlodni megfeleloen, hormonhaztartas nem all be stb.

2017. márc. 24. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Az elsőnek igaza van. Sok étel okozhat puffadást, akár az is amiről soha nem gondolnád. Kedz el kiiktatni az egyértelmű pufadást okozó ételeket pl: tej, glutén.

Én is nagyon sokat puffadtam régen, és mostanra már egyáltalán mert elhagytam a tejtermékeket a húsokat és a tojást, szóval vegán lettem. Neked nem kell annak lenned, csak leírtam mert hasznos lehet.

2017. márc. 24. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
47%
49 kg-val kizárt, hogy nagy lenne a hasad, szerintem csak puffadni szoktál, az viszont természetes dolog. Ezzel a magassággal még túl vékonynak is mondanálak, lehet testképzavaros vagy...nem kell lemondanod a húsokról, mert akkor izmosodni sem fogsz, ha pedig a tejtermékekről és kenyerekről is lemondasz, akkor mit fogsz enni, zöldséget meg vizet és kész? :D Mindenki puffad napközben, ez van, ettől még igenis egyél egészséges, teljes értékű ételeket.
2017. márc. 24. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Képet, mivel eléggé relatív, kinek, mi a nagy.

Másrészt nekem pl. az izomtól áll ki egyre jobban a hasam, mivel olyan a genetikám, hogy a hasizmom kétoldalt behúzódik, középen meg kidudorodik.

2017. márc. 24. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Kerüld azokat az ételeket,amelyek puffadást okoznak.

Én 165 cm és 50-51 kg vagyok,nekem ha leülök akkor látszik egy kicsit nagynak a hasam :c

2017. okt. 15. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!