Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek is vékony vagyok?

Szerintetek is vékony vagyok?

Figyelt kérdés
160cm vagyok és 48kg.sokan szekálnak hogy kukac vagyok már..én ezt mégsem így látom magamon.

2017. márc. 10. 13:21
 1/5 anonim ***** válasza:
68%

Igen.


Ha bármi nem tetszik magadon, azt edzéssel kéne formálnod. A legnagyobb hülyeség a súlyodon rugózni, 48 kilósan lehetsz plöttyedt izomtalan és puhány, ami cseppet sem vonzó, meg lehetsz szépen szálkás, izmos testű és fitt, amire minden épeszű ember azt mondja: ejha! :)

2017. márc. 10. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%

Nem nem vagy, biologiai szempontbol semmikepp. A 160cm es 48 kg a BMI rendszerben 18,7 es ertek, es 18,5 tol kezdodik a normalis testsuly.

Szoval egeszseges vagy, tehat nem vagy sovany.Ha te nem veszed eszre magadon hogy az lennel, akkor pedig s z a rd le azt hogy a tobbiek mit mondanak :)

2017. márc. 10. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat☺
2017. márc. 10. 14:43
 4/5 anonim ***** válasza:
Normál.
2017. márc. 10. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A számok alapján OK a súlyod, persze nem látunk... Sokat számít, mennyi az izom, mennyi az esetleges felesleg és az hogy oszlik el. Ha van 2 kiló háj a hasadon, amúgy pedig vékony, izomgyenge vagy, az nem néz ki jól, de ez extrém (bár létező) eset...
2017. márc. 10. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!