Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Egészséges fogyással elérhetem...

Egészséges fogyással elérhetem ezt az alakot, HA IGEN HOGYAN? Koplalás nélkül!

Figyelt kérdés
[link] , nincsen sok felesleg rajtam már de tanácstalan vagyok. Kerlek titeket, hogy ne a véleményeteket mondjatok el az alakrol, hanem arra válaszoljatok amit kérdeztem ! Koszonom
2017. márc. 24. 15:06
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
ami kívül van gecc
2017. márc. 26. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
A képen látható lány alakját igen a genetikája határozza meg. Mielőtt rákantittottam,azt hittem,valami fitness kép,kerek combbal és seggel, mert azt egy jó étrenddel és sok guggolással bárki megcsinálhatja. DE ezen. A képen a lány magas,vékony, hosszú végtagokkal rendelkezik,amit egy 160 centis,széles csípőjű lány,ha a feje tetejére áll se fog sose elérni.
2017. márc. 26. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Komolyam nem értem itt néhány ember hol él.

Ez a lány a képen nem betegesen sovány vagy anorexiás.

Egy vékony,magas lány akinek rés van a lábai között (nem azért mert koplal hanem mert ilyen a genetikája).

Nem egy ilyen lány ismerősöm van/volt és marhára nem éheznek még csak oda sem figyelnek a kajára.


De,hogy a kérdésedre is válaszoljak.

Érhetsz el ilyen vékony alakot (leszámítva a rést a lába között) egészséges étrenddel ugyan úgy mint bárki más.

Mivel nincs rajtad sok felesleg így neked tényleg nem ártana számolgatni.

Először is meg kell határoznod a BMR-ed.

Van az alap BMR ez saccra olyan 1300-1400 kcal körül lehet,erre jön rá a napi mozgás ami akkor is min.200-300 kcal ha egyébként nem sportolsz semmit tehát ez esetben 1600-1700 kcal,ha edzel legalább heti 2-3 alkalommal akkor napi 2000 kcal (erősen ajánlom) lehet kb amit elégetsz.

A lényeg,hogy az alapanyagcseréhez szükséges kcal (1300-1400 kcal) mindenképp legyen megy.

2017. márc. 27. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Végre egy normális ember! Köszön szépen utolsó !!
2017. márc. 27. 11:55
 15/20 anonim ***** válasza:
13-as....semmit sem tudsz a kérdezőről...egy 150 centis lány sosem fog így kinézni,mert nincsenek ilyen hosszú végtagjai.....ne ámítsátok már szegényt. Persze, vékony lehet valaki egyjó diétával,de csak adottságokkal tud így kinézni!
2017. márc. 27. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Kedves 15-ös, én kérek elnézést,hogy nem gondolom degeneráltnak a kérdezőt.

Egyértelmű,hogy sem magasabb nem lesz,sem a végtagjai nem fognak megnyúlni.

2017. márc. 27. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
AZErt én is látom, hogy elég magas és én csak közel 170 cm vagyok és nem fogok így csodára várni, de olyan vékony mint a képen látható lány, lehetek nem?
2017. márc. 27. 14:30
 18/20 anonim ***** válasza:

mit nem ertesz azon hogy ha nem vagy olyan alkat akkor NEM LEHETSZ.


Ahogy egy 2 meteresbol sem lehet 160 centis es forditva.

2017. márc. 27. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Mert miért nem? 😅
2017. márc. 27. 14:53
 20/20 anonim ***** válasza:
63%

Mert ilyen vekony csak az lehet* akinek ilyen vekony a csontozata, ilyen az izomzata, az izomtapadasa, izomtomege, zsirraktarai, anyagcsereje.


*termeszetesen egeszseges modon. Anorexias minden hulye lehet.

2017. márc. 27. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!