Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 11 éves lány vagyok! A többi...

11 éves lány vagyok! A többi lent!?

Figyelt kérdés
az a baj hogy amikor megyünk tesire és öltözünk át a lányok mindig nevetnek rajtam meg szekálnak! Mert mi közbe pl. leveszem a polom és leülök képződik 3 "hurka" ! eleve nem nagy a hasam olyan normális és vékony között vagyok de a hasam még is hájas... mit tudnék ellene csinálni hogy kevésbé legyen az? már nagyon elegem van hogy szekálnak! ui.: 167-8 cm vagyok és 49,5 kg és júliusban leszek 27! Remélem ez valamennyire segített!)

#has #cm #szekálás #5kbg #167-8
2017. márc. 24. 19:55
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Vicces egyébként, hogy még a jó jegyeid miatt kritizálnak :) Pedig ezen a területen pont ők teljesítenek rosszabbul, és nyilván irigykednek - neked kellene rajtuk nevetned, hogy az észosztásnál a sor végén álltak :)
2017. márc. 25. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! :)
2017. márc. 25. 21:50
 13/14 anonim ***** válasza:
Szia írtam privát üzenetet
2017. márc. 26. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Szia! mi a neved? Lehet kitöröltelek véletlenül!
2017. márc. 26. 21:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!