Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 11 éves lány vagyok! A többi...

11 éves lány vagyok! A többi lent!?

Figyelt kérdés
az a baj hogy amikor megyünk tesire és öltözünk át a lányok mindig nevetnek rajtam meg szekálnak! Mert mi közbe pl. leveszem a polom és leülök képződik 3 "hurka" ! eleve nem nagy a hasam olyan normális és vékony között vagyok de a hasam még is hájas... mit tudnék ellene csinálni hogy kevésbé legyen az? már nagyon elegem van hogy szekálnak! ui.: 167-8 cm vagyok és 49,5 kg és júliusban leszek 27! Remélem ez valamennyire segített!)

#has #cm #szekálás #5kbg #167-8
2017. márc. 24. 19:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
varjunk csak,mivan?? Most akkor 11 vagy 27 eves vagy??
2017. márc. 24. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
Igen most 11 vagy 27 vagy?😂 Amugymeg ha csak az zavar hogy piszkálnak akkor ne foglalkozz vele. Nekem is nagy a hasam, ha szóba kerül csak annyit mondok "ott tartom a szeretetem", de amugy tenyleg mivel szeretek enni.
2017. márc. 24. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Mi 27?

Szerintem csak irigykednek. Nagyon vékony vagy, a 3 hurka maximum bőr lehet. Mert zsír nincs rajtad. Ne foglalkozz velük.

2017. márc. 24. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Mit tudnál tenni? Leszar ni, hogy ki röhög rajtad. Röhögjenek a saját nyomorukon.

Te meg írj rendesen. Kisbetű,nagybetű.

2017. márc. 24. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Bocsánat elírtam mert siettem xD szóval julius 27. leszek 12 :D
2017. márc. 24. 20:28
 6/14 anonim ***** válasza:
0%

azta akkor te elegge fejlett vagy igy 11eveseb

en 17vagyok es hasonloan nezek ki. 49,5kg es 171cm

2017. márc. 24. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Szerintem 1000 fiu puszilgatná boldogan a hurkácskáidat. Fel a fejjel! Ne az irigy bnökre figyelj!
2017. márc. 24. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Ezzel a súllyal nem lehetsz hájas. Ha gyenge a hasizmod, kicsit edzhetsz rá (hasprés), tesiórán pedig ne csak lötyögj.

Gondolom, az osztálytársaid mind fotómodellek, tökéletes alakkal :) De még akkor is, elég nagy butaság egymást cikizni ilyenek miatt. Te meg próbáld nem magadra venni, azokat szokták leginkább bántani, akiknek gyenge az önértékelése, ennek nem sok köze van ahhoz, hogyan nézel ki.

2017. márc. 25. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Igazából... Legjobban azért kezdtek el csúfolni mert a legjobb barátnőmmel összevesztem! Nem gondoltam volna hogy megteszi de megtette! Mindenkit ellenem fordított mert ő vele mindenki jóba van és mindenki hallgat rá! Ő kezdte el hogy szekáljanak engem .. ez megy október óta! Legjobban azok a "menő" lányok csúfolnak.. mert ők izmosak meg vékonyak.. engem meg csak szekálnak.. azzal is csúfolnak hogy göndör a hajam és hogy kicsit szétáll... folyton:Kisgömbőcnek hívnak meg hogy olyan vagyok mint egy nap mert még a hajam színe szőke is.. meg 5-4 tanuló vagyok és azzal is csúfolnak hogy stréber vagyok... :(
2017. márc. 25. 12:23
 10/14 anonim ***** válasza:
Ezek szerint te is tisztában vagy vele, hogy miért piszkálnak, és ez nem azért van, mert valóban hájas vagy. Nyilvánvaló, hogy nem fognak leszállni rólad attól, hogy fogysz x kilót. Gondolod, hogy ha vékonyabb leszel, akkor majd meg fognak dicsérni? A fenéket, akkor keresnek rajtad egy másik gyenge pontot, pl. a hajadat, a szemed színét, vagy akármit... Nem lehet, és nem is kell ilyen embereknek megfelelned. Egyszerűen hátat kell nekik fordítani, levegőnek nézni őket, vagy éppen szembeszállni velük. Ez utóbbi nehezebb, mert ők vannak többen, nincs nagy esély a győzelemre, így inkább a levegőnek nézést javaslom. Egy idő után már nem lesz érdekes, és leszállnak rólad.
2017. márc. 25. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!