Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Segítségég hogy kezdjek?

Segítségég hogy kezdjek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 20éves vagyok 175cm és jelenlegi súlyom 86.6kg ami viszonylag el is oszlik rajtam de inkább látszik, mostmár ott tartok hogy undorítónak találom magam és már a barátom előtt sem nagyon merek ruha nélkül lenni. Narancsbőr stria rezgős comb ,minden ami csak el lehet képzelni sajnos rajtam meg található.. Körülbelül másfél év alatt híztam majd + 20 kilót. Fogamzásgátló tablettát fél évig szettem ez után pajzsmirigy problémáim lettek/vannak jelenleg is. Az étvágyam az egekben és nem tudok letenni róla DE most végre elhatároztam hogy Ennek vége és a ti segitségeiteket és tapasztalataitokat szeretném kérni ,mit hogyan kezdjek el mit mozogjak hogy hatásos legyen, sajnos edző terembe nem igen tudok el menni ugy hát itthoni megoldásokra gondolok, illetve valami diétát szeretnék be vezetni.. Köszönöm a segítséget ♡

2017. márc. 27. 07:45
 1/4 anonim ***** válasza:

sok irtak hogy a fogyas 70%kaja 30% mozgas.


de hogy tisztaban legyel mindennel, hidd el nem art mert olyan sok marhasagot hallasz....., itt van ez a kony: Sarga Kapszula( [link] Benne van minden amire szukseged van.2 nap alatt el lehet olvasni. Szerintem ennyi idot bele lehet fektetni, sot kotelezo is!


kondi ajanlott lenne, de az elejen szerintem nem nagy gond ha kihagyod, de 1-2 honap mulva menj mert, jo alakod csak a sulyzotol lesz.

2017. márc. 27. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"jo alakod csak a sulyzotol lesz."


Tény, hogy az egy elég hatékony és intenzív edzés tud lenni, de azért ez kicsit túlzás, hogy csak és kizárólag súlyzós edzéssel lehet jó alakot elérni...

2017. márc. 27. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Annyira azért nem túlzás ez! Egyszerű a történet, ha súlyzózás nélkül fogy valaki, akkor előbb az izomfog elfogyni, majd csak ezt követi a zsírréteg. Sajnos a edzés nélkül lefogyasztott test többnyire nem szép látvány a strandon, hiába vékony, ha olyan, mint egy aszott körte ...
2017. márc. 28. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Kedves Hármas,


egy percig sem vitattam, hogy edzés nélkül nem érdemes hozzáfogni sem.

De azt gondolom, nagyon sok féle ember és nagyon sok féle hatékony edzés van. Nem szükséges mindenkinek súlyokat emelgetni.


Én pl. tánccal fogytam, a nagy izomtömeg nem volt cél, inkább szálkás, vékony, "hosszú" izomzatra vágytam - abban a műfajban, amit csinálok, ez az optimális. A súlyzós edzéshez nem fűlik a fogam, hát nem csinálom, saját súlyos edzéssel is elérhető egy nagyon szép, feszes és erős test. Más, mint a testépítőké, ahogyan más, mint a futóké vagy a biciklistáké vagy az úszóké. De nem rosszabb vagy "gyengébb" mindent egybevetve. Idézőjelesen írom, hiszen valszeg súlyemelésben gyengébb vagyok, csomó mindent meg nyilván nem tudna utánam csinálni egy súlyzós edzéssel dolgozó ember. És nem is kell, mindenki úgy és olyan testet "alkosson" magának, amilyet szeretne (az egészséges kereteken belül).


Mindössze erre próbáltam rámutatni, mert úgy látom, mostanában sokak szerint a súlyzós edzés az egyetlen, követésre érdemes megoldás mindenkinek. Csakhogy valójában a leghatékonyabb az az edzés, amit szeretsz csinálni. Mert azt fogod is. Azt nem hagyod ki ünnepek alatt, nyaralás közben, rossz időben vagy ha épp fáradt vagy kicsit, hanem belerakod, ami energiád csak van.


És ez sokkal-sokkal hatékonyabbá teszi a folyamatot. Nem mellesleg kellemesebbé, hiszen azért nem ártana, ha a heti x óra edzés közben jól érezné magát az ember.

2017. márc. 28. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!