Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha egy nap teleeszem magam...

Ha egy nap teleeszem magam csokival attól hízhatok?

Figyelt kérdés
Diétázom, viszont a húsvéti csokiról nem szeretnék lemondani! Ha megeszek 2 nagy milkát (60 dkg, kb 3360 kcal) de amúgy sosem eszem édességet és egészségesen étkezem, akkor az sokat árthat?
2017. márc. 28. 10:03
 1/10 anonim ***** válasza:
66%
Egy nap semmit nem számít, ehetsz nyugodtan többet is
2017. márc. 28. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Havonta 1x szabad.
2017. márc. 28. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
81%

Nem fogsz hízni egy nap alatt ha dugig eszed magad akkor sem.

Mondjuk nem értem miért nem elég mondjuk egy fél tábla csoki :D

2017. márc. 28. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
56%

Egy naptól nem.

Viszont én ennyitől tuti rosszul lennék. Egy sima táblát se tudnék megenni, nemhogy kettő nagyot. Inkább egyél időnként egy kicsit.

2017. márc. 28. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
64%
Én tegnap tartottam csokinapot, megettem 4 tábla tejcsokit meg egy nagy doboz bonbont. Hiztam 2 kilót, de ez simán le fog menni pár nap alatt.
2017. márc. 28. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
60%

"amúgy sosem eszem édességet és egészségesen étkezem, akkor az sokat árthat?"


Igen.


Pont azért, mert egyébként "éhezteted" a testedet. Így amikor hirtelen csokihoz jut, egyből elraktározza az ínségesebb időkre.


Szerintem sokkal jobb, ha beépíted a diétádba a húsvéti csokikat. Pl. Minden nap pár kocka csoki, cserébe egy kicsit több mozgás, vagy kicsivel kevesebb kalória egyéb étel.


Ha hosszú távon akarsz diétázni, akkor pedig célszerű olyan étrendet kialakítani, amiben minden fajta étel szerepel mértékkel. Tehát építsd bele az alkalmankénti kevés sütit, csokit.

2017. márc. 28. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
68%

Nem fogsz tőle hízni, de hogy ennyi csoki egyszerre nem tesz jót, az tuti. Én először hipoglikémiás rohamot kapnék tőle, aztán hasmenést. Szerintem jobb lenne több részre osztani, és hetente egyszer enni belőle. Így tovább tart, és nem borítja fel annyira a vércukrodat/emésztésedet.

Viszont ha mégis megeszed az egészet egyszerre, legalább gazdagabb leszel egy tapasztalattal.

2017. márc. 28. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
71%
Egyszerre nem tudsz 3360 kalóriát elraktározni, valamennyit fogsz hízni, de az 0.1kg-nál nem lesz több. Eleinte, az 1., 2. napon akár 1kg-val is lehetsz nehezebb, de az csak víz+salakanyag lesz 95%-ban.
2017. márc. 28. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm hogy ennyien válaszoltatok! :)


Egyszerre biztosan nem bírnám megenni, de egy nap alatt simán elkopik. Fél táblát lazán megeszek egyszerre, aztán később egy sor, kicsit később pár kocka, még egy sor..és eltűnt a 60 dkg. :D

2017. márc. 28. 16:26
 10/10 anonim ***** válasza:
68%

Emberek

Attól még, hogy ti rosszul lennének ennyitől, más nem biztos, ez nagyon egyéni.

Én pl simán meg tudnék ennyit enni (egyszerre egy egészet is megettem már) vagy többet anélkül hogy rosszul lennék

2017. márc. 28. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!