Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Egészséges igy fogyni? (...

Egészséges igy fogyni? ( minél több vélemény annal jobb! Többi lent)

Figyelt kérdés
KÉRLEK OLVASSÁTOK VÉGIG. 2 napja diétázom. Kb 500 -800 kalóriát eszem egy nap, de nem vagyok éhes mert oda figyelek hogy mennyi vizet iszok. Eddig mikor kb napi 0,5-1 liter vizet ittam állandóan de ha nem is állandóan általában éhes voltam. Most hogy napi 2,-2,5 liter vizet megiszok elégnek erzem azt a par száz kalóriát. És írtó gyorsan fogyok 2 nap alatt 2kg!! Mellette persze edzek is egy kicsit de azt hiszem nem viszem túlzásba.

2017. ápr. 4. 20:45
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
1300 alatt koplalás, na meg ha mozogsz és magasabb vagy, vészesen kevés. 500zal csak belassítod az anyagcseréd, s miután lefogysz, a dupláját hízod vissza.
2017. ápr. 5. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Hagyd abba, amilyen hamar csak tudod! Én jóidejig csináltam, én sem voltam éhes. De attól még éhezés. Aztán egyre jobban belecsúsztam ebbe az egészbe. Tavaly nyáron leálltam vele (kb. 2 év után), mert már nem bírtam tovább, és normális akartam lenni. Aztán 2 hónap alatt 6 kg-t híztam! És nem azért, mert nagyon sokat ettem, az anyagcserémet nagyon bezavartam. Azóta sem tudtam leadni ezeket a kilókat, és egyre jobban utálom is magam amiatt, ahogy kinézek. Szóval azt tanácsolom, hogy hagyd abba. A sok mellékhatáson kívül, amit már előttem leírtak, kérlek számolj ezzal is. Remélem a jó utat választod!
2017. ápr. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!