Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Az alkohol fogyasztás mennyire...

Az alkohol fogyasztás mennyire akadályozza a fogyást?

Figyelt kérdés
3 hónapja nem buliztam egy jót és az lenne a kérdésem ,hogy havi 1x belefér ? Most hétvégén mennék haveromékhoz lesz bográcsozás is azt is szívesen megkóstolnám :) Nyilván nem 2 sörről beszélünk hanem ha iszunk akkor már rendesen :D Régen nagyon sokat buliztam és hiányzik.Szóval havi 1 berúgás belefér ?

2017. ápr. 6. 16:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem biztatni szeretnélek, én inkább a mértékkel való fogyasztás híve vagyok, de szerintem néha belefér 1-1 ilyen alkalom.
2017. ápr. 6. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha nem versenydiétán vagy akkor belefér!
2017. ápr. 7. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Már elértem a kívánt súlyom :D Csak azért csinálom még mert könnyen hízok és nem szeretnék vissza hízni
2017. ápr. 7. 09:47
 4/5 anonim ***** válasza:
Mivel a legtöbb alkoholnak magas a cukortartalma így érdemes kerülnöd.
2017. ápr. 7. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Üdv! Nemhogy havi 1, még heti 1 ilyen alkalom is belefér, ha a hét további 6 napján fegyelmezett tudsz maradni!Ezt tapasztalatból írom! Sokan ezen az oldalon, ezt most nem fogják megérteni és majd lázadnak, mert személyesen még nem tapasztalták meg, DE MÉG HASZNOS IS, mert hetente, vagy kéthetente kell egy "kikapcs" az agynak. Ha nem akarsz fitnesz világbajnok lenni, akkor ilyesmivel ne is törődj és élvezd az életet! Üdv!
2017. ápr. 18. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!