Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek jó ez az étrend?...

Szerintetek jó ez az étrend? 165 cm 99.4 kg vagyok! Rengeteg jött rám amikor terhes voltam az ikrekkel. Fogyni szeretnék ezért én így próbálok diétázni és mozogni! Az éttrendem:

Figyelt kérdés

Reggeli: 2 vajas kifli, óriás pöttyös

Tízória: Jogobella epres joghurt

Ebéd: Könnyű zöldségleves,2 szelet rántott hal, kb 150g párolt rízs

Uzsonna: Barackos Jogobbela

Vacsora: 250g sült csírkemell, párolt zöldség


ezek mellé 30 aerobik és 5 után nem eszem. Ha nagyon nagyon éhes vagyok akkor egy almát Mit kellene változtani az éttrenden?



2017. ápr. 7. 11:47
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
8. válaszolónak: Kizárt, hogy hosszútávon napi két zsömlén élsz. Szerintem te tipikus példája lehetsz a hétköznap koplalóknak, hétvégén zabálóknak. Ideig-óráig el lehet lenni két zsemlével, azután megelégeled, hogy nem fogysz, és jó sok kalóriát veszel be. Majd újra bűntudatod van, és kezded az ostoba koplalást. Nagyon sok embert ismerek, aki affektált az étkezések miatt, nem lehetett vele vendégként mit kezdeni, aztán otthon meg egy gyenge pillanatában tömte magába az ennivalót. Ettől lehet hízni hosszútávon. Még a durván pajzsmirigyesek se híznak ennyitől, valamit nagyon rosszul csinálsz..
2017. ápr. 7. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

A 2 zsemlét csak a mennyiség miatt írtam. Szóval két zsemlényi mennyiséget. De ez lehet sok féle étel amit épp kívánok csak a mennyiségre próbáltam ezzel célozni. Ez lehwt hús,tészta akármi. Nem tudom elmagyarázni úgy hogy megértsétek.

Anyukám is ilyen egyszerűen nem birunk többet enni de mégis 160cm 68 kilok vagyunk.

Nem fogyókúrázok.Soha nem voltam se bulimiás se anorexiás nincsenek falási rohamaim csak nem birok többet enni és nekem amit a kérdező írt rengeteg mennyiségnek tűnik ezt én kb 3 napig enném nem fogyókúra céljából hanem mert nem birok többet enni. Remélem így már fellehet fogni vagy fejtegessem még?

2017. ápr. 8. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Ne fejtegesd. Azt fejtsd ki inkább, mi a pi**áért válaszoltál erre a kérdésre, mikor ez teljesen egyedi, semmit nem segít a kérdezőn és még a hihetősége is megkérdőjelezhető.

Ha elmennél egy dietetikushoz, ő tudna rajtad segíteni egyébként.

2017. ápr. 8. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!