Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Valami jó "combfogyasztó/formá...

Valami jó "combfogyasztó/formáló" + fenékformáló módszer?

Figyelt kérdés
a combom belsőrészét szeretném feszesíteni és a fenekemet formálni. és a széles csipő ellen kéne valami edzésmód. elöreis köszi
2010. máj. 13. 06:45
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hol késik már az első 5 km-emes link? ;) Viccet félretéve, a kolléga linkje alapján kezdj el futni-kocogni!
2010. máj. 13. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Fuss!!!!

Plusz "Rékázz",tudom idióta a nő de pont ezeket a részeket amiket felsoroltál,ezeket szépít-formálja-feszesítí.

Nekem olyan combom és fenekem lett a tornáitól,hogy nem győzöm zsebelni a dicséreteket.Pedig hidd el elég gyatra volt az "alap":-((

2010. máj. 13. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Az én módszerem: zsirégetőkrém, szaunanaci, és igy megyek aerobikra, hetenet 2x. heti 1x 1 óra futás, érősités konditeremben, aztán egy óra infraszauna, ahol masszirozom magam a zsirégető krémekkel, tekercselem ! heti 1-2 alkalommal Nuskin galvánáramos géppel kezelem magam alakformáló zselével. Ja, és nem eszek húst, kenyeret, nagyrészt csak biokaja. Sajnos néha esténként 1-2 pohár bor lecsuszik, és akkor viszont elkezdek kajálni, csokizni... :( Amugy vékony vagyok, nincs narancsbőröm, 47 kiló. De nem tudom mi lenne, ha nem igy élnék.
2010. máj. 13. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
07:20 örülök :D ...amúgy még nem voltam ébren reggel :D
2010. máj. 13. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!