Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nem értem egyszerűen miért...

Nem értem egyszerűen miért nem mennek a kilók tovább?

Figyelt kérdés

85 kg-ról kezdtem kb 2 hónapja. lEMENT 5 kg ez alatt az idő alatt amit én nagyon kevésnek gondolok. Alig eszem... Nagyon keveset eszem.

1300 kcal körül. Emellett heti 4x fél óra elliptikus tréner és mellette súlyzós edzés, és Béres Alexandra 10 perces tornák egymás után..de egyszerűen megálltam. Már 3 hete áll a súlyom és kezd felcseszni. Miért??

Más hogyan fogy 4 hónap alatt 250kgt?


21/L


2017. ápr. 14. 12:51
 1/9 A kérdező kommentje:
Jaj az 25 kg akart lenni. Nagyon hülyén fogalmaztam meg ezt a kérdést bocsi. Ideges vagyok most picit...
2017. ápr. 14. 12:54
 2/9 A kérdező kommentje:
valaki? :/
2017. ápr. 14. 13:11
 3/9 anonim ***** válasza:
Ne a súlyod figyeld. Barátom 75 kiló, meg se mozdult a mérleg, de a zsírja eltűnt és nagyon izmos/szálkás lett. A szemednek higyj.
2017. ápr. 14. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A zsír és az izom közti sűrűség-különbség miatt ajánlják a derékkörfogat mérést a testtömeg mellé. Mert ugyebár a zsír mennyiségének csökkenése mellett nő az izomtömeg, ami így ugyebár két ellentétes folyamat. Az is lehetséges, hogy most jutottál energia egyensúlyba a leadott és felvett értékek tekintetében.
2017. ápr. 14. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem rossz tempójú ez a fogyás, még ha keveset is eszel, ennyi mozgással nem mindenkinek megy több. Bizonyára lassabb az anyagcseréd, mint az átlagnak, van ilyen. Én elvárnék heti 1 kilót ilyen körülmények között, de nekem az átlagnál gyorsabb az anyagcserém, a tapasztalataim alapján. Nagy a szórás e téren.


4 hónap alatt 25 kilóhoz általában extrém kövérség kell vagy rengeteg edzés komoly izomvesztéssel...

2017. ápr. 14. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Nem mindegy, hogy azt a kalória mennyiséget milyen formában viszed be, mármint, hogy fehérje, szénhidrát vagy zsír.
2017. ápr. 14. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Kevés a kalória, főleg, hogy ennyit edzel, de amúgy is.
2017. ápr. 15. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Megindult!!! :)

ma 79

végre 7essel keződik.. el sem hiszem..

2017. ápr. 15. 16:08
 9/9 anonim ***** válasza:
Gratulálok!!Én is szeretném már látni, hogy hetessel kezdődik :D
2017. ápr. 15. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!