Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ezzel a sporttal, étrenddel...

Ezzel a sporttal, étrenddel sikerülhet? Valaki szeretne csatlakozni?

Figyelt kérdés

Kb.karácsony óta felszedtem 2-3 kilót. Tudom, hogy ez nem sok, de engem zavar, mert a hasam hájasabb lett. Karácsony, rengeteg szülinap, diákhetek, a mostani húsvét...Nem annyira tartottam az étrendet és többször ettem elég sokat. Elhatároztam, hogy most ezt befejezem. Az étrendre újra figyelek. Ez azt jelenti, hogy elhagyom a cukrot, fehér lisztet, gyorskajákat, sok zöldséget, gyümölcsöket eszem. A kalóriákat nem szeretném számolni, volt egy idő amikor számoltam, de nagyon szenvedés volt, meg már beteges is kicsit szerintem, hogy mindent grammra pontosan kimértem. Tehát akkor ennék, annyit ami jól esik és nem teljesen tele. A sporttal kapcsolatban:járok egy edzőterembe aerobik órákra, heti 3-4x (1x spinracing, 1x crosstraining, 1-2x hot iron), emellett itthon lejárnék futni heti 1-2x,vagy amikor jól esik. Nem is fogyni szeretnék igazából, mert a súlyom tökéletes, inkább formásodni, izmosodni, meg hogy leadjam azt a pici hajat, amit felszedtem. Ezzel így sikerülhet jó alakot csinálnom magamnak nyárig? Valaki szeretne csatlakozni? Leveleznénk, leírnánk egymásnak, hogy mit ettünk,edzettünk, motiválnánk egymást!

17/L

166 cm/53 kg



2017. ápr. 17. 07:29
 1/2 anonim válasza:
Nekem tetszik a hozzaallasod. Szerintem ha ilyen motivacioval csinalod siman lefogyhatsz nyarra es formasodhatnal is. En az utobbi 30 napban 3.5 kilot fogytam igaz nem jartam edzoterembe hanem egy alkalmazas segitett de hasonlo. En csatlakozbek hozzad ga nem zavar hogy egy par evvel fiatalabb vagyok 14/L
2017. ápr. 17. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szia ! Én nagyon szivesen futnék veled .
2017. ápr. 18. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!