Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ezt így megengedhetem magamnak?

Ezt így megengedhetem magamnak?

Figyelt kérdés

Holnap anya főz pudingot, és ha eszek belőle, akkor kb súlytartásnak megfelelő szinten fogok enni

Aztán jövő szerdán elég sokat ennék, mert ünneplünk, az azutáni héten, 9-én osztálykiránduláson valószínűleg szintén nem tudom megoldani, hogy fogyáshoz szükséges mennyiséget egyek

Egyébként a többi nap 1200, max 1300 kcalt eszek, heti egyszer kondiba megyek illetve jógázok heti 1-2 órát+otthon nyújtás, has-és farizom gyakorlatok

Szóval ha így csinálom, az még belefér, vagy túl sok?

Mennyiben akadályozza ez a fogyást? Ugyanúgy menni fog heti 0,5-1 kg (kis feleslegből)?



2017. ápr. 28. 21:24
 1/6 anonim válasza:
61%
a puding már mindegy végülis ha már most megmondod hogy a következő napokon sokat fogsz enni. Legyen az a hét akkor pihi ha már úgy is tudod hogy a programjaid miatt nem fogod tudni tartani a diétád.
2017. ápr. 28. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi :)

Egész héten azért nem akarok csalni, ez a 2-3 nap lenne csak

2017. ápr. 28. 21:38
 3/6 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy, és mennyi cm, és hány kg vagy most?
2017. ápr. 28. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

15 éves, 167 cm, 53 kg

Miért?

2017. ápr. 28. 22:11
 5/6 anonim ***** válasza:

Ez tök ideális súly.

Ne fogyózz, inkább edz.

2017. ápr. 29. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hát ideálisnak épp nem nevezném, mert az a közepeset jelenti, ez meg gizda...


A 160 centihez az 52 kg is az, de 160 centi fölött meg aztán kifejezetten.

2017. ápr. 29. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!