Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kész vége feladtam! 2ev után...

Kész vége feladtam! 2ev után elfogadtam hogy akaratgyenge vagyok és kover maradok, Ennyi volt?

Figyelt kérdés

Heti 5 kardio edzés. 100-150g Ch mellett hol fogytam,hol hiztam. Az edzéssel csak súlyt tartok. Lelkileg tönkre tesz a sikertelenség. Ha 50gch korul eszek fogyok de ha már egy héten egyszer picivel tobbet eszem +1 kg (sajnos ez igaz sot az emésztésem is lassú). Tudnátok valami biztatot vagy vigasztalot mondani mielött abba hagyom az egészet ?


23L\85kg/159cm


2017. ápr. 29. 21:20
 1/9 anonim ***** válasza:
Menj el endokrinológushoz, ha igaz amit írsz, akkor valószínű gyógyszer kell.
2017. ápr. 29. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem az akaratoddal van probléma, mivel a heti öt kardio nem gyengeségre vall. Tényleg vizsgáltasd ki magad, valószínűleg más áll a háttérben.
2017. ápr. 29. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Megtudhatjuk hogy ez a ch mennyiséget kb mennyi kcal, protein és zsír kíséri?
2017. ápr. 29. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nem akarok bunkó lenni de vagy félrezabálsz ( bocsi )

vagy pedig betegséged van.

Nos 23 évesen 2 év sikertelenség után kétlem hogy nem fordult még meg a fejedben az hogy orvoshoz fordulj... tehát kilőhetjük a betegséget.

Marad a mellé evés.

Mivel írtad hogy akarat gyenge vagy gondolom Te is tudod hogy nassolgatsz és ezért írtad ezt. Nem bírod tartani a diétát.

Nem tudok bíztatót mondani. Ne egyél mellé és kész.

2017. ápr. 29. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Pajzsmirigy betegségem van (alulmukodes)
2017. ápr. 29. 23:15
 6/9 anonim ***** válasza:
Kezelik? Mennyi a TSH, T3, T4 szinted? Ha normál tartományban vannak, akkor nem ez az ok, ha viszont kezeletlen, az simán megmagyarázza, miért nem tudsz fogyni.
2017. ápr. 30. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Na akkor meg miért kérdezted meg hogy mi lehet a baj? :D
2017. ápr. 30. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Igen. Ezt is két éve kezelik. Euthyroxot szedek de az ertekeim meg mindig nem álltak be.
2017. ápr. 30. 10:09
 9/9 anonim ***** válasza:
Akkor azt kezelni kell, azért nem megy. Nem feladni kell, hanem a kezelést megoldani, mert ezek szerint van egy oka.
2017. ápr. 30. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!