Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Most akkor mi az igazság a...

Most akkor mi az igazság a felszedett izomsúlyról?

Figyelt kérdés
Fogyózom, eljárok edzőterembe is, súlyt emelni is szoktam. És most épp olyan van, hogy a mérleg másfél kilóval többet mutat, mint két héttel ezelőtt. Olvastam már olyat, hogy a felszedett izmok is képezhetnek többletsúlyt, de valahol meg azt írják, hogy ez tévhit. Akkor most mi az igazság?
2017. máj. 5. 06:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez izom tényleg többet nyom, mint a zsír. Ezért lehet az, hogy egy izmos ember sokkal vékonyabbnak tűnik, mint egy azonos súlyú kevésbé izmos. De azt nem hiszem, hogy két hét alatt másfél kiló izmot felszedtél volna. Szerintem ez csak víz vagy salakanyag nagyrészt.
2017. máj. 5. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Tudod mennyi idő nőként felszedni 1,5-2 kiló izmot? 3-4 hónap tömegnövelő étrenddel, nem 2 hét fogyókúrázva, ezért mondják , hogy tévhit. Azért néz ki kicsit jobban pár hét alatt az ember, mert megy le zsír valamennyi, és az izmok az edzés hatására több szénhidrátot és vizet kötnek meg, ezáltal teltebbek lesznek.
2017. máj. 5. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De akkor mi az oka, hogy többet mutat?
2017. máj. 5. 08:05
 4/5 anonim ***** válasza:
A plusz szénhidrát és víz, ami az izmok megterhelését követi. Amikor aktívan edzettem, egy-egy keményebb lábnap után simán voltam egy kilóval több pár napig.
2017. máj. 5. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
4: Vagy úgy! Mert a tükörben nézve tényleg úgy látom, hogy megy le a zsír. Lehet, mostmár tényleg rá kellene szoknom arra, hogy csak havonta egyszer állok mérlegre.
2017. máj. 5. 08:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!