Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a testemről? (fiú)

Mit gondoltok a testemről? (fiú)

Figyelt kérdés

Sziasztok. 16 éves fiú vagyok, az elmúlt 4 évben 30 kilót fogytam. Extrém kövér voltam, 12 évesen 165-170 centihez voltam 103 kiló. November elkezdtem magam erősíteni, saját testsúlyos és súlyzós edzésekkel. Valamint kalóriatöbbletben eszem. Az ok amiért ezt a kérdést kiteszem, mert nemigazán tudom magam hova tenni.. egyszer tetszem magamnak, egyszer nem. A gond leginkább az, hogy túl vastag a csípőm. A mellkasom keskenyebb nála. (mondjuk ez sokat javult, fél éve még olyan 5 centi volt a különbség, már "csak" 2). Jelenleg 185 centi vagyok és 74 kiló. Az iskolában megmérték a testzsíromat, 16% volt, izomszázalék 41. Rakok ki egy képet. [link]

Mit szóltok? Nagyon gáz? (légyszi csak normális válaszokat)

Köszi:)



2017. máj. 7. 19:42
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%

Gratulálok az elért eredményhez, nagyon kitartó vagy! Szerintem nem rossz, sőt a korodbeli fiúk 70%-a hasonlóan néz ki. Kicsit hízhatnál/ izmosodhatnál, de határozottan jó úton haladsz.

Ha van kedved, írhatnál privátba, hogy hogy sikerült ennyit fogynod, én is ezzel próbálkozom :)

16/L

2017. máj. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
100%
Testalkatodból az derül ki, hogy egész életedben ügyelned kell az evésre, mert a nagy medencecsont következtében a hasi és combtáji zsírpárnák kialakulásának fokozott a valószínűsége, azaz folyamatos testedzésre is szükség lesz.
2017. máj. 7. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes, kifejezetten nőies testalkatod van, kerek csípővel, vékony derékkal, mintha a melled is meg lenne duzzadva, és egy szál szőrt se látok rajtad. Bocsáss meg a kérdésért, de ágyéktájon minden rendben van? Előfordulhat, hogy a nagy fogyás miatt megborult a hormonháztartásod, pont a pubertás idején, ezt esetleg érdemes lenne megnézetni. Ha erősítesz, még változni fog a tested, javaslom beiktatni a futást is, és nagyon fontos, hogy kiegyensúlyozottan táplálkozz, zsiradékot is vigyél be.
2017. máj. 7. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem tök jól nézel ki,nemtudom miért szólnak le...Amúgy csak edz nyugodtan tovább,most is jól nézel ki,de az sem baj ha izmosodsz :) és gratulálok a fogyásodhoz :)
2017. máj. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
100%
Eszem ágában sincs leszólni, nagyon klassz, hogy le tudott fogyni, de a hormonszinteket tényleg megnézetném a biztonság kedvéért.
2017. máj. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
70%

Itt nagyon fontos lenne tudnod kik írják a válaszokat. Mert aki benne van az edzésben és nagy méretű testekre van rálőve a szeme, annak nem fogsz tetszeni. Aki viszont a normál vékony testalkatra annak meg tetszel.


Szerintem jól áll ez neked. Ha ezt tartod már jó vagy. Legyél sokat félmeztelen és akkor megszokod megszereted magad még jobban és magabiztosabb lehetsz.

2017. máj. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim válasza:
66%

Kissé nőies az 1. Képen.

A 2. Képen látszik h hasi hájra hízékony vagy.

Összességében most már izomra kell szert tenned és nyugodtan hízhatsz kicsit hozzá izomban.

2017. máj. 7. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim válasza:

Utolso vagyok

Mármint hízhatsz meg izmosodhatsz is még.

2017. máj. 7. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
53%
Szeritem normális.Azert azokét is megnézném,akik itt kritizálják őt.Ha felszedsz pár kilót (mert az nem árt) és egy picit rágyúrsz...
2017. máj. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
11%
Börtönbe ne kerülj, mert megqrnak... :)))
2017. máj. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!